Nabídka podlahových krytin a příslušenství

Podlahy a dveře

Společnost HT Parket se zabývá prodejem kvalitních podlahových krytin a dveří, ale také výrobou vlastních kvalitních dřevěných parket. V naší široké nabídce naleznete pouze výrobky známých a ověřených výrobců, kteří se proslavili použitím kvalitních materiálů a moderních výrobních postupů. Poskytujeme kompletní servis, od asistence při výběru, konzultace, návrh a prodej, přes dopravu a montáž až po následný servis údržbu podlahových krytin. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout nadstandardní péči a poradíme při výběru.


Nabídka podlahových krytin

Naše rozsáhlá nabídka obsahuje moderní laminátové podlahy (plovoucí podlahy) těch nejspolehlivějších výrobců, tradiční dřevěné podlahy, které jsou staletími prověřenou volbou mnoha zákazníků. Dále si můžete vybrat z velikého množství přírodního linolea a marmolea, které je vyráběné z přírodního lněného oleje a různých podlahových krytin vyrobených z vinylu a PVC. Dále naše zákazníky uspokojíme i v otázce venkovních podlah, kamenných obkladů, které jsou v poslední době stále více oblíbené a také v oblasti obložení schodů, které vytvoří přirozený přechod mezi schodištěm a podlahou. Kromě podlahových krytin u nás také naleznete širokou nabídku stylových dveří vysoké kvality. Dále také nabízíme službu strojového čištění teras a podlah a poskytování konzultací jak v oblasti podlah a dveří, ale také v oblasti podlahového vytápění.


Péče o zákazníky

Pouze dodání a montáž špičkových podlahových krytin ještě neřadí společnost HT Parket mezi špičku na českém trhu s podlahami. Řadí nás sem také vlastní výroba, dlouholetá tradice a obrovské množství zkušeností. Rádi Vás přivítáme v jedné z našich prodejen, nebo v některém showroomu. Račte se přesvědčit o tom, že možnosti v oblasti podlahových krytin jsou opravdu velice rozsáhlé a vyberte si u nás tu svou!

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    


Dřevěné podlahy

Sníte o dokonalé podlaze, kontaktu s přírodou a nechcete kompromis? Nabízíme Vám pravou dřevěnou podlahu na celý život za jedinečnou cenu. Jenom dřevo může změnit charakter Vašeho prostředí, dodat pocit tepla a pohodlí. Vždyť se coby podlahovina používá v různých formách již po staletí.

Laminátové podlahy

Díky stálé poptávce laminátových podlah a tím docílení kombinace s naším výrobním programem dřevěných podlah jsme se rozhohodli zařadit do našeho prodeje i tento sortiment.
Jedná se o francouzské podlahy Alsafloor a belgické podlahy Balterio v bytové i průmyslové zátěži. U nás prodejnách si můžete vybrat z široké nabídky různých dekorů laminátových podlah. Nabízené materiály jsou ve všech užitných třídách, lepené i zámkové- vhodné do ložnic, obývacích pokojů, kuchyní, ale i do butiků, restaurací a sportovních zařízení.

Obložení schodů

S naším systémem trojvrstvých podlah lze také obložit vaše schodiště. Toto lze jak u trojlamelového typu (SFB), celoplošných parket (LHD), tak i v laminátovém a dýhovaném systému podlah. Používáme naklíženou masivní čelní hranu 38 mm jako schodovou lištu v případě třívrstvých dřevěných podlah a taktéž i dýhovaných. Pro laminátové podlahy používáme hliníkový profil „L“. Dále pak obvodovou lištu po obvodu schodu u stěny.

Vinyl + PVC

V dnešní době nabízejí vinylové podlahy nepřeberné množství vzorů a barev. Tento druh podlahové krytiny věrně napodobuje jak dekor dřeva, tak i dlaždic a korku. Vinylové podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění, odolné k vlhkému prostředí a nabízejí příjmený teplotní vjem. Nespornou výhodou je taká velmi snadná údržba.

NOVINKY-silent touch

Na této stránce Vám představujeme podlahové novinky 2015. Bezesporu největší novinkou je unikátní podlaha z ekologického materiálu  Puretec®. Puretec®=100% ekologická podlaha! Kolekce DD 300 S Silent touch a kolekce DD 350 S jsou zdravotně naprosto nezádavné a jsou velmi vhodné pro rekonstrukce a podlahové vytápění. V nabídce je plno krásných dekorů s velkorysým formátem prken až (2150 x 216mm).

Dveře, zárubně, kování

V naší nabídce naleznete velký výběr kvalitních interiérových i vchodových dveří. Ke dveřím Vám samozřejmě dodáme i kování.

Exteriérové podlahy-terasy

Moderní podlahy nejsou nejsou dominantou pouze v interiéru, ale také v exteriéru. Například okolí bazénů, pergoly, terasy... Dřevěná podlahovina dodá vynikající užitkové vlastnosti a vysoký stupeň elegance.

Kamenné obklady

Kamenné obklady patří v dnešní době k moderním prvkům obložení interiérů a exteriérů. Jedná se o vhodný materiál k obkladu vnitřních stěn, fasád, komínů a napříkad koupelen. Obklady jsou vyráběny z břidlice, portlandských pojiv a přírodních barviv. Do této kategorie spadájí klasické kamenné obklady, dále také cihlové pásky a portlandské dlažby.

Vyrovnání podkladu

Základem pro dlouhotrvající kvalitu a životnost prakticky všech typů podlah je rovinnost podkladových ploch a jejich vlhkost. Obě tyto veličiny jsou striktně dané normou ČSN.

Strojové čištění teras s použitím přípravků WOCA

Provádíme strojové čištění teras za pomoci kvalitních přípravků WOCA

Příslušenství

Součástí dřevěných podlah jsou také obvodové lišty a přípravky pro údržbu a přípravu pokládky.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »