Dřevěné podlahy

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Dřevěné podlahy


Naše špičkové dřevěné podlahy jsou ideální pro ty, kteří touží po kontaktu s přírodou a sní o pocitu pohodlí a útulném domově. Díky nám si můžete dopřát pravou dřevněnou podlahu na celý život za jedinečnou cenu.

Nechte se přesvědčit o skvělých vlastnostech moderních dřevěných podlah, vždyť technologie dřevěné podlahy je po staletí oblíbená a neustále modernizovaná. V naší široké nabídce naleznete jak podlahy vyráběné u ověřených výrobců dřevěných podlah, tak i špičkové podlahy HT Parket naší výroby.

Technologie dřevěných podlah


Na trhu se vyskytuje velké množství různých dřevěných podlah. Mezi nejžádanější patří třívrstvé dřevěné podlahy, které jsou dokonce ještě stabilnější než masivní podlahy, dále jsou velice žádané podlahy dvouvrstvé, které tvoří dřevěné parkety. Velice moderní jsou dýhované podlahy, které jsou velice elegantní díky pestré nabídce exotických dřevin, tak velmi jednoduché na montáž. Masivní podlahy jsou léty prověřenou technologií, která se používá již po staletí. Masivní podlahy jsou oblíbené především pro svou stálou vysokou kvalitu a skutečný přírodní design, který lze jen těžko něčím nahradit.

Proč právě dřevěné podlahy od nás?


V naší nabídce naleznete dřevěné podlahy s úplnou povrchovou úpravou s použitím těch nejkvalitnějších laků nebo minerálních olejů. Dřevěné podlahy jsou vybaveny 4 mm silnou nášlapnou vrstvou, a díky přírodním vlastnostem dřevo snižuje prašnost prostředí a nezpůsobuje alergické reakce osobám citlivým na syntetické materiály. Dřevěné podlahy od nás jsou díky použití nejmodernějších technologií nenáročné na montáž a vyznačují se velice rychlou a snadnou pokládkou. Použitím kvalitních materiálů je dosažena případná bezproblémová renovace a ošetření. Přírodní materiály, absence formaldehydu a rozpouštědel jsou velice šetrné k přírodnímu prostředí. Dřevěné podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění.


Třívrstvé podlahy

Třívrstvá dřevěná podlaha je nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná, je stabilnější nežli masívní dřevěná podlaha. Stabilní ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení a rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnostech. Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhneme vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníme místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné.

Dvouvrstvé

Dvouvrstvé dřevěné parkety ekonomické třídy, které Vás jistě zaujmou svými vynikajícími užitnými vlastnostmi. Na spodní vrstvě břízové překližky je nalisována 4 mm nášlapná vrstva.

Dýhované

Par-ky je dýhová podlaha s tenkou horní vrstvou z pravého dřeva, tím se liší od laminátové podlahy, která používá tištěnou imitaci dřeva. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. To je přesně to, co dělá rozdíl ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo obchodu. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dýhová podlaha je unikátní, stejně jako Vy.

Masivní

Podlahy z masivu jsou známy svou dlouholetou historií. Jsou používány již celá staletí především z důvodu, že nikdy neztrácejí svou kvalitu, teplo a skutečný přírodní design. Produkty z pravého masivu od firmy Berthold nabízejí přesně takový druh podlah.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »