Dřevěné podlahy » Dýhované » PAR-KY

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Důvody proč si vybrat Par-ky


Z pravého dřeva

Každá lamela Par-ky má vrchní vrstvu ze skutečného dřeva. Z toho důvodu naše podlahy vypadají jako masivní. Stejně jako v přírodě neexistují dva stejné stromy, neexistují ani dvě stejné lamely Par-ky. A navíc je dřevo tak příjemně teplé na dotek.

 

Odolnější než masivní podlaha

Par-ky podlaha je nejen pevná, ale také velmi odolná vůči protlakům. Každá podlahová lamela je velmi odolná díky velmi tvrdé desce s vysokou hustotou (HDF). Dýha je nalepena na tuto desku a spolu s 8 vrstvami laku to vede k vyšší odolnosti vůči protlakům než u masivních dřevěných podlah a nebo u podlah třívrstvých se silnější nášlapnou vrstvou.

 

Hygienická

Každá zkosená hrana mezi dvěma Par-ky lamelami má antibakteriální okraj. To znamená, že se bakterie nemůžou usadit mezi lamelami. Tím je podlaha nejenom čistá, ale také hygienická.

Katalog podlah Par-ky

 

15 vzorů

PAR-KY PRO 06

Kolekce PARKY-PRO 06 získává řadu zákazníků především díky poměru kvalita/cena. Tato kolekce nabízí jak plošné, tak i kartáčové vzory. Podlahy PARKY řady PRO nabízejí velmi oblíbený design olejové podlahy.
23 vzorů

PAR-KY Lounge 06

Podlahy od společnosti PAR-KY řada LOUNGE je ideálním řešením pro intenzivní provoz. Použití moderní technologie při lisování dýhy zaručuje vysokou odolnost proti protlakům. Povrchová úprava je opatřena osmi vrstvami laku, to zaručuje stálý vzhled a snadnou údržbu.
13 vzorů

PAR-KY DELUXE 06

Příkaladným reprezentantem kolekce PAR-KY je řada Deluxe. Nové barvy, které tato řada přinesla, byly speciálně vyvinuty na základě mezinárodního průzkumu. Řada Deluxe získala osvědčení FSC, což zaručuje garantovaný původ použitého dřeva.
1 vzor

Schodové hrany PAR-KY

Masivní schodové hrany PAR-KY 27 x 60 x 2440 mm, se zámkovým spojem UNICLIC, Vhodné pro řadu PAR-KY LOUNGE.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »