Dřevěné podlahy » Třívrstvé podlahy

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Třívrstvá dřevěná podlaha je nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná, je stabilnější nežli masívní dřevěná podlaha. Stabilní ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení, sesychání či rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnostech. Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhneme vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníme místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné.

Tyto prkna vydrží krásná po celé generace!


Třívrstvá prkna DUB, JASAN

HT Parket nabízí unikátní dubová a jasanová prkna vlastní výroby. Prkna jsou dodávána buď bez povrchové úpravy, kterou lze provézt až u zákazníka, čí již s povrchvou úpravou v laku nebo UV oleji. Dále jsou prkna tzv. kartáčována což činí povrch prkna velmi tvrdý a odolný proti oděru.

Tyto prkna jsme schopni dodat v různých formátech a tónovat do různých odstínů.


Teka Design Parquet

Parkety mají čtvercový tvar a jsou vhodné pro celoplošné lepení nebo plovoucí pokládku. Tato kolekce nabízí 10 výrobních řad a jsou určeny jak pro domácnosti, tak pro hotely a restaurace.

Timber Top

Timber Top třívrstvé podlahy jsou nabízeny ve třech kolekcích. Nadčasovou tradici připomína 1-pásový vzor, vzhled tradičních parket představuje 3-pásový parketový vzor a představitelem moderního designu je kolekce Fineline.

Hoco

Třívrstvé podlahy HOCO se vyznačují jedinečnou kvalitou zpracování a dlouhou životností. Sortiment od výrobce Hoco pokrývá celé spektrum od klasických vzorů až po moderní podlahy.

Moland NORDIK Wideplank

Dřevěné třívrstvé podlahy plošného vzoru od výrobce Moland nabízejí sutečný přírodní design. Skutečný hřejivý pocit Vašeho domova může navodit pouze skutečné dřevo, které je stále nejpřirozenější volbou pro Váš interiér.

Lamett

Třívrstvé a vícevrstvé dobové podlahy Lamett pro celoplošné lepení či plovoucí pokládku

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »