Dřevěné podlahy » Třívrstvé podlahy » Třívrstvá prkna DUB, JASAN

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

VÝROBA PRKENNÝCH PODLAH NA ZAKÁZKU? Ano, my Vám vyrobíme dubová prkna přesně dle vašich požadavků.

Třívrstvá dubová, jasanová prkna


Třívrstvá dubová prkna, která tvoří dokonalou podlahu, jsou nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná, je stabilnější nežli masívní dřevěná podlaha. Stabilní ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení, sesychání či rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnostech.

Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhnete vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníte místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné.

Prkna z dubu či jasanu jsou jedním z nejlepších řešení podlahové krytiny, které můžete zvolit. Dřevěné podlahy se hodí do každého bytu i domu. Pokud si ale nejste jistí, nechte si poradit od našich profesionálů, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a s realizací.

Dřevěná třívrstvá podlaha pro podlahové topení


NOVINKA roku 2015 !!! Přinášíme na trh nejstabilnější dřevěnou podlahu pro podlahová topení 3x masivní vrstva dubu v tl. 11,5 mm!

Prkna jsou dodávána buď bez povrchové úpravy, kterou lze po té provést až u zákazníka (v tomto případě lze vybrat z různých odstínu a barev moření) či již z povrchovou úpravu v UV oleji nebo laku.

Dále může být povrchová úprava upravena tzv. kartáčováním - drásáním, kdy se speciální metodou odstraní měkká vlákna vrchní nášlapné dubové vrstvy. Takto zpracovaný povrch je po té velmi tvrdý a odolný proti oděru. Lze také objednat sražení hrany - fáze jak po dvou, tak i po všech čtyřech stranách prkna.

Prohlédněte si třídění našich prken .

Zajistíme Vám položení podlahy, lakování, ošetření a přesně vysvětlíme způsoby správné údržby. Navštivte jednu z našich prodejen v Praze, či ve Vlašimi.
Rádi Vám poradíme.
24 vzorů

Vlastní výroba HT Parket CZ - PRKNA

Naše výroba dubových a jasanových prken (v případě dohody lze nabídnout i další evropské dřeviny) se nachází na Slovensku a na Moravě. Můžeme vám nabídnout unikátní dubová vrstvená prkna jak v tloušťce 14 mm, tak i ve 12 mm - speciální tloušťka atestovaná a určená pro podlahová topení.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »