Interiérové dveře – fólie, laminát

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Dveře a zárubně Porta Doors - Interiérové dveře – fólie, laminát
3 vzory

Dveře Minimax

Dveře z kolekce MINIMAX to je atraktivní nabídka pro ty klienty, kteří jsou prioritně orientovaní na cenu a neslevují ze standardní kvality našich produktů. Garantujeme dobrou kvalitu produktu s povrchovou úpravou Portadecor, která je charakterizována vyššími užitnými vlastnostmi, než dříve užívaná HDF lakovaná deska (stažena z nabídky Porta). Jako jediná firma v Polsku používáme v Bílých lakovaných dveřích eukalyptovou desku a to dvakrát lakovanou.
1 vzor

Dveře Londýn a Vídeň

Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN a VÍDEŇ. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii výroby.
8 vzorů

Dveře Porta Decor

Blízká podobnost s přírodními barvami a výjimečná odolnost povrchu to jsou znaky dveří ze skupiny Porta DECOR. Teplé barvy povrchu a velký výběr, dává vnitřnímu prostředí pocit útulnosti. Stabilní konstrukce a vysoká kvalita materiálů za atraktivní cenu, jsou největší devízou této skupiny. Dveře Porta DECOR vypadají skvěle nejen v obytných komplexech, ale také v kancelářích. Standardní výplní tvoří voština, která může být nahrazena dutinovou dřevotřískou, která je charakterizována vyšší pevností a akustickými vlastnostmi.
10 vzorů

Dveře Porta TWIST

V nabízených modelech dveří Porta TWIST, je smyslem jednoduchost formy. Ostré kontury, které jsme zjemnili díky prohnutí a zaoblení, mohou svým charakterem navázat na design interiéru. Tato kolekce dveří je směřována pro klienty, kteří chtějí zvýraznit a odlišit dominujícím efektem svůj interiér.
10 vzorů

Dveře Porta Grandecco

Klasický design je garancí elegantního interiéru. Jednoduchý tvar je synonymem dobrého vkusu. Modely jsou určeny pro klienty, kteří si váží tradic a cítí se dobře v aranžmá klasiky.
23 vzorů

Dveře Porta Styl

Porta STYL to jsou všestranné vlastnosti dekorace při zachování individuálního stylu interiéru.Zajímavý efekt dostaneme díky vzorům, které splňují vysoké nároky klientů.
10 vzorů

Dveře Porta Focus

Sklo zde tvoří element podtrhující novodobé tvary, díky čemu se dokonale komponuje v novodobém bydlení podtrhující jeho otevřený charakter. Prosklené modely směřujeme pro klienty, kteří chtějí odlišit své bydlení atraktivním, novodobým stylem aranžmá.
32 vzorů

Dveře Porta Fit

Porta FIT „šitá na míru“ široká škála produktů, která je přizpůsobena individuálním požadavkům zákazníků. Kolekci jsme pro vás připravili ve 27 barevných odstínech a ve 3 různých povrchových úpravách, začínajíc s šetrném a cenově atraktivním povrchu Portadecor, následujíc efektní a s vysokou přidanou hodnotou povrchu Portadur a konečně velmi odolnou povrchovou úpravou garantující dlouholeté užívaní výrobku, povrchu CPL HQ. Tento laminát je z kategorie Long Life Product, užívaný pro obytné časti s vyšším standardem, tam kde dveře jsou vystaveny velmi intensivnímu užívání, jako např. v hotelích, kancelářských komplexech popř. jiných veřejných budov.
5 vzorů

Dveře Porta Nova

Vysoká kvalita materiálů, žádané a populární vzory a dále různé druhy prosklení to jsou hlavní výhody této nabídky. Porta NOVA je souznění odolnosti s krásou dřeva italského ořechu. Modely z této skupiny najdou uplatnění jednak v interiérech, ale také v kancelářích. Úprava se vzorem dřeva vyzdvihne estetiku každého interiéru.
18 vzorů

Dveře Porta Line

Unikátní charakter kolekce dveří Porta LINE je podtržen vsazením do povrchu dveří hliníkových intarsií. Modely z této kolekce jsou dostupné v širokém spektru barev, ve velmi odolném HQ CPL (High Quality Continuous Pressure Laminate) a Portadur fólii, což dává možnosti uplatnění nejen v interiérech ale také v kancelářích a hotelech.

13 vzorů

Dveře Laminát CPL

Výrobek je určen pro použití do různých typů zařízení, speciálně všude tam, kde jsou dveře vystaveny intenzivnímu provozu jako např. hotely, kancelářské budovy, místa s velkým pohybem lidí a dále interiéry s vysokým standardem. Použitá ohraňovací páska ABS dodává výrobku maximální odolnost na mechanické poškození hrany křídla. Křídlo včetně zárubně jsou pokryty povrchovou úpravou CPL HQ, což je označení vysoké kvality a zároveň záruka bezproblémového užívání výrobku po mnoho let (Long Life Product).
28 vzorů

Dveře Porta Koncept

Dveře z kolekce Porta KONCEPT odpovídají nejnovějším trendům. Populární vzory jsou postaveny na bázi vysoce odolné a užitkové rámové konstrukce, skládající se z částí vodorovných a svislých dřevěných materiálů nejvyšší kvality. Kolekce je nabídkou pro klienty, kteří očekávají dveře, ve kterých dřevěné elementy odkrývají dominující roli v konstrukci křídla. Kolekce je dostupná v široké barevné škále fólie Portadecor, Portadur, Portacortex a Super Matt což dovoluje přizpůsobení dveří pro individuální interiérové aranžmá. Výplň dveří tvoří vysoce kvalitní truhlářská deska.

5 vzorů

Dveře Porta Inspire

Symetrické kompozice a kouzlo dveří Porta INSPIRE, to je ideální kombinace elegance a funkčních vlastností výrobku. Subtilní zdobení a prosklení disponují diskrétním dojmem a tvoří výjimečný lehký oku lahodící estetický prvek. Dveře Porta INSPIRE, to je sentimentální návrat ke tradičnímu stylu.

16 vzorů

Porta Pasky

V souladu s aktuálními trendy na poli moderního bydlení prezentujeme novou kolekci Porta PASKY. Jedná se o nabídku, která otevírá nové možnosti designu interiérů. Decentní prosklení tvrzeným matným sklem o tloušťce 8mm, povrch dveří v bílé barvě a dekorační pásky v odstínech Porta Decor a Porta Synchro 3D v kombinaci se dřevěnou zárubní v identickém odstínu, dávají těmto dveřím jedinečný styl. Plný vzor 1 s ostatními prosklenými modely Porta PASKY lze vhodně kombinovat do celého interiéru.

1 vzor

Porta Vector

Moderní modely v subtilním provedení způsobují, že kolekce Porta VECTOR dodává interiérům charakter a nestrhuje na sebe zbytečnou pozornost. Provedení v bílém odstínu s frézovanými motivy umožňuje tento typ dveří použít do mnoha typů interiérů. Po těchto vzorech můžeme díky svému neutrálnímu vzhledu směle sáhnout tehdy, pokud chceme zvolit příjemný kontrast v kontextu s barvou nábytku, podlahy nebo odstínem malby. Daný prostor tak zjemníme a prosvětlíme. Zároveň zamezíme kýčovitému řešení, kdy se v interiéru může tlouct příliš mnoho různých barev. Dveře Porta VECTOR lze zkombinovat s plným hladkým vzorem bez frézování nebo s proskleným modelem dveří z řady Minimax. Tím se nám otevírají další možnosti a kombinace. Kromě toho si můžeme prostřednictvím atypické výroby objednat i svůj motiv frézování dle vlastního návrhu.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »