Dveře, zárubně, kování » Dveře Porta Doors » Posuvné systémy

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Dveře a zárubně Porta Doors - Posuvné systémy
56 vzorů

Skládací dveře ALFA, BETA

PORTA DOORS nabízí dvě verze skládacích dveří: ALFA asymetrické s polodrážkou skládací dveře s typickým zámkem a protiplechem v zárubni, BETA tradiční symetrické bezpolodrážkové skládací dveře s kulatým úchytem. Skládací dveře jsou koncepcí, která díky své konstrukci je výborným řešením v prostorech s omezenými parametry. Tyto systémy jsou široce využitelné v zapuštěných šatních skříních a kdekoliv by mohl nastat problém v důsledku nedostatku místa.

60 vzorů

Posuvný systém po stěně PORTA

Jsou místa, ve kterých umístění otočných dveří není možné a to s ohledem na velmi malý prostor či plánovanou koncepci vnitřního prostoru. V této situaci nabízíme nástěnný posuvný systém dveří se zárubní Porta SYSTEM (ve všech barevných odstínech) včetně pojezdového mechanismu, krytu kolejnice a dorazové lišty. Kompletní nástěnný systém je potřeba objednat se zarubni ve verzi „tunel” a křidlo ve verzi „posuvné”. Nástěnný systém je určen pro spolupráci se všemi interiérovými dveřmi Porta.

60 vzorů

Posuvný systém po stěně ALU

ALU SYSTEM je další produkt z nabídky posuvných systémů, který je charakteristický, perfektním estetickým vzhledem. Je to ideální řešení pro moderní interiéry. Hliníkové provedení dodává tomuto systému nádech modernosti a lehkosti. Kompletní sestava musí být doplněna zárubní Porta SYSTEM ve verzi „tunel“ a dveřního křídla pro posuvný systém. Celý systém se ideálně včlení do desénového schématu dalších dveří Porta.

60 vzorů

Posuvný systém do zdi KOMPAKT

Posuvný systém pro zabudování do stěny – elegantní řešení, které garantuje maximální využití obydlené plochy. Diskrétní konstrukce, jenž je součástí sádrokartonové stěny, umožňuje montáž dveří všude tam, kde se běžné otočné dveře, nepotkávají s designem, nebo zkrátka není možná jejich Instalace.

56 vzorů

Šatní dveře Omega

OMEGA posuvný systém je řešením pro jakékoliv zapuštěné šatní skříně a jejich průchod. Široká nabídka povrchových materiálů a barev dovoluje přizpůsobit výrobek pro každý interiér a zároveň typově sladit k dalším výrobkům PORTA.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »