Dveře, zárubně, kování » Dveře Porta Doors » Vstupní bezpečnostní dveře do bytu

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Dveře a zárubně Porta Doors - Vstupní bezpečnostní dveře do bytu
45 vzorů

Dveře Agat, Opal

Díky konstrukci s použitím vícevrstvého hliníkového plechu, získáváme výjimečnou odolnost dveří AGAT, OPAL pro použití ve specifickém prostředí, které je charakterizováno rozdílností teplot a vlhkosti. Dveře OPAL disponují bezpečnostní třídou 2 dle ENV a zvukovou izolací 33dB - ale pouze pod podmínkou kompletace křídla se speciální ocelovou zárubní Porta, prahem a dále doplňky třídy 2 dle ENV jako klika, štítek a cylindrická vložka adekvátní bezpečnostní třídy dle ENV.

45 vzorů

Protipožární dveře KWARC

Vícevrstvá konstrukce křídla dává dveřím KWARC protipožární odolnost 30 min. (EI 30), odolnost proti kouři dle třídy Sa, Sm a akustickou izolaci 34 dB. Díky vrstvě hliníkového plechu užitého v konstrukci křídla, jsou dveře mimořádně odolné na nevlídné podmínky, které panují mezi interiérem a chodbou. Toto je řešení jako bariéra mezi chodbou (vnějším prostorem) a vlastním obydlím, která chrání obyvatele před výkyvy teplot a vlhkosti.

45 vzorů

Bezpečnostní dveře GRANIT

Dveře Granit jsou vyráběny ve dvou typech. Typ I. se charakterizuje bezpečnostní třídou III. včetně akustické izolace 36dB, která garantuje bezpečí a ochranu před hlukem a kouřotěsností. Typ II. obsahuje všechny znaky typu I. a navíc jsou protipožární EI30 – což je další garance před požárem a jeho následky. Dveře Granit je nabídka pro nejnáročnější klienty, pro které je bezpečnost opřena o nejlepší kvalitu materiálu a v provedení bezpečnostní třídy III. nejdůležitější. Výplň je tvořena ocelovými pruty.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »