Dveře Verte

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

VERTE je značka dveří, která byla vytvořena na základě nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu. Mnohaleté výrobní zkušenosti pomohly vytvořit moderní kolekce, které respektují aktuální trendy na poli moderního bydlení.

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů výrobce docílil kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení a design. Atributem dveří, který je potřeba zvlášť zdůraznit, je použití inovativní technologie, která spočívá v tom, že se dveře Verte v rámci výrobního procesu obalují do vnějšího povrchu obtočmo a vzniká tím unikátní jednolitý povrch. Spojení materiálu je prakticky pro uživatele neviditelné a to z důvodu umístění spoje do vnitřní části konstrukce. Díky použití této technologie je estetický efekt mnohonásobně větší a hrany dveří jsou mnohem odolnější na mechanické poškození.

20 vzorů

Modelová řada A

Modely dveří od A.0. až do A.9. nabízí výjimečný styl, kterému vévodí úzké lišty dělící jednotlivé kazety nebo skleněné výplně. Decentní provedení je vhodné do každého interiéru. Nabízené vzory v různém poměru prosklení a plných desek můžete kombinov
20 vzorů

Modelová řada B

Modely dveří od B.0. až do B.7. potvrzují starou pravdu, že v jednoduchosti je krása. Můžete vybrat vzory s menší nebo větší plochou bezpečnostního matného skla a tyto vzory kombinovat podle umístění v interiéru. Průhledné decentní linky na matném prosklení působí vkusně a esteticky. Dveře z této kolekce jsou spojením jednoduchosti a elegance. Vybírat je možné celkem z dvaceti barevných odstínů. Můžeme doporučit například Ořech Bělený, který dobře napodobuje barvu přírodního (nemořeného) dřeva.
20 vzorů

Modelová řada C

Dveře Verte od vzoru C.0. do C.5., to je celkem šest tradičních modelů bez žádných výstředností. Nabízené varianty jsou v různém poměru bezpečnostního prosklení a plných desek a tak zde můžeme jednotlivé dveře kombinovat podle místností v interiéru. Do koupelny použijeme například plný vzor bez prosklení, do obývacího pokoje může být maximální poměr prosklení a do komory se pro změnu hodí model s jednou tabulkou skla. To proto, abychom tam po odchodu nezapomněli zhasnout světlo. Zde můžeme zvolit například povrchovou úpravu Super Matt Bílá, neutrální odstín, který se hodí do každého interiéru. Díky speciální konstrukci jsou tady vyloučeny černé spáry na hranách, tak jak to občas na bílých dveřích vídáváme.
20 vzorů

Modelová řada D

Dveře Verte od vzoru D.0. do D.7 vynikají novodobým stylem a hodí se do každého moderního interiéru. Plné desky jsou střídány úzkými obdélníky matného prosklení. Užitečnou informací, kterou jinde stěží najdete je to, že deska má výšku 185mm a sklo 75mm. Modely můžeme libovolně kombinovat a celá kolekce pak v interiéru působí kompaktně jako celek. Dveře mohou plnit funkci jako klasické otočné ve variantách jednokřídlé nebo dvoukřídlé a nebo mohou být vyrobeny v posuvné verzi po zdi a nebo do zdi. Na výběr je celkem dvacet barevných odstínů v různých površích. Zde můžeme doporučit například tmavý odstín Porta Cortex, který v kombinaci se světlými barvami v interiéru působí jako designový prvek mající svůj funkční a estetický význam.
20 vzorů

Modelová řada E

Dveře Verte od vzoru E.0. do vzoru E.4. jsou zajímavým designovým řešením a vyjadřují osobitý styl majitele. Vyberte si „vlnku“, „přesýpací hodiny“, „půlměsíc“ či „pruh“. To jsou naše pracovní názvy jednotlivých modelů, které se vyznačují svou jedinečností. Jen stěží byste hledali tato provedení u jiných výrobců, jen stěží byste ve svém městě nebo okrese mohli ukázat na desítky bytů, kde mají tyhle dveře. Zde je možné v interiéru podle jednotlivých místností kombinovat plný a prosklený vzor anebo mohou být všechny dveře stejné či každé jiné. Fantazii se meze nekladou.
11 vzorů

Verte Modern

Verte Modern je kolekce dveří, která znázorňuje moderní styl, ale zároveň šetří naši peněženku. Díky sofistikovaným technologickým postupům jsou výrobní náklady sníženy na minimum a dveře Verte Modern tak mohou být dostupné pro široké spektrum uživatelů, kteří chtějí vlastnit moderní a zároveň kvalitní dveře za příznivou cenu. Tyto dveře mají svůj půvab. Hodí se skvěle třeba do zrekonstruovaných panelákových bytů v kombinaci s dřevěným obkladem kovové zárubně. Znamená to, že stávající kovové zárubně se nemusí bourat, ale pouze se obloží. Všechny vzory dveří Verte Modern se dají objednat i v plné verzi, pak jsou na plochách místo skla použity HDF desky. Nebo můžeme například do koupelny a na toaletu zvolit plné hladké dveře. Jsou ve stejném barevném provedení jako dveře Verte Modern a tato kombinace ničemu nevadí.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »