Dveře, zárubně, kování » Dveře Vltavín

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    


Economy

Interiérové dveře ECONOMY jsou kvalitní dveře za velmi příznivé ceny. V sekci naleznete několik různých typů, ze kterých můžete vybírat. Zvolte si ty, které se hodí do Vašeho interiéru nejvíce.

Lamino

Dveře z lamino povrchu jsou vhodné do každého interiéru. Sekce nabízí opravdu mnoho typů provedení, které splní Vaše představy. Dveře jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího materiálu a výrobce nabízí různě kombinace lamino povrchu společně se sklem.

Dýha natur

Interiérové dveře vyrobené z dýhy jsou typickou volbou pro všechny milovníky přírodně vypadajícího vzhledu. Dveře nabízejí kousek přírody přímo u Vás doma. Vyberte si ze široké škály produktů, které naleznete v této sekci.

Skleněné glass

Interiérové skleněné dveře jsou stále moderním doplňkem do Vašeho bytu. Skleněné glass dveře byly, jsou a budou vždy velmi oblíbené. Dávají pocit soukromí zároveň s pocitem neoddělených místností, což je pro soudržnou rodinu správná volba.

Dřevěný masiv

Interiérové dveře z dřevěného masivu jsou odolné a kvalitní dveře do každé domácnosti. Vůně dřeva Vám vždy připomene kousek přírody u Vás doma. Pořiďte si interiérové dveře z dřevěného masivu a provoňte si přírodou celý byt.

Posuvné do pouzdra

Posuvné interiérové dveře do pouzdra jsou vhodné do domácnosti, kde majitelé nedisponují velkým množstvím prostoru. Dveře jsou praktické, vypadají stylově a především šetří spoustu místa.

Posuvné na stěnu

Interiérové posuvné dveře na stěnu jsou vhodné do menších prostor. Příjemně oddělí místnosti, vypadají moderně a vyžadují mnohem méně volného prostoru než běžné dveře. Tyto dveře jsou vhodné nejen do obývacích pokojů, ale také i do ložnic, koupelen apod.

Protipožární

Protipožární dveře znamenají více bezpečnosti v každé minutě. Chraňte svou rodinu i ve společných chvílí. Nenechávejte nic náhodě a vyberte si z protipožárních dveří, které se skvěle hodí do každé domácnosti a plní více než jen oddělení místností.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »