Exteriérové podlahy

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Exteriérové podlahy


 V posledním období jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po dřevěných podlahovinách do exteriérů tzv. „decking“. A právě „decking“ z tropického dřeva BANGKIRAI je optimální podlahovina, která dodá Vašemu okolí vynikající užitkové vlastnosti a také vysoký stupeň elegance a estetičnosti. Bangkirai je těžké tropické dřevo asi o 50 % tvrdší jako náš dub.

Úspěšně se už roky používá v situacích, které vyžadují vysokou odolnost: mostní konstrukce, mořská mola, dále na terasy, balkóny, zahradní chodníky, okolí bazénů (i v interiérech) atd. Bangkirai je natolik tvrdé dřevo, že neplave.

Dřevu odpovídá 1. stupeň rezistence – i bez dodatečné impregnace je vhodný do venkovního prostředí – v zemích Beneluxu se již roky používá na zpevnění kanálových hrází, kde je Bangkirai dlouhodobě vystaven účinkům vody a rozmarům počasí. Po určitém čase Bangkirai jako i každé jiné dřevo vystavené účinkům počasí mění svoji barvu, získává šedý odstín. Aby jsme barvu dřeva zachovali svěží i po několika letech používání, doporučujeme dřevo ošetřit olejem 1 až 2krát ročně.

Nejpoužívanějšími dřevinami na obložení domů nebo na venkovní rošty BANGKIRAI, MASSARANDUBA, MERBAU nebo ANGELIM PEDRA. Jsou vhodné k bazénům, na venkovní cesty, terasy, zahradní konstrukce, obložení domů a v poslední době se začínají uplatňovat i v interiérech jako podlahy do koupelen, saun, zimních zahrad nebo vinných sklípků. Bezkonkurenční vlastností těchto materiálů je jeho nenáročná údržba, která ho předurčuje k praktickému a širokému použití s neomezenou životností. Na obklady domů jsou dále vhodné produkty z AKÁTU.
1 vzor

Bangkirai

Jedním z možných duhů dřeva pro exteriérové podlahy je Bangkirai. Tento typ je odolný vůči oderu a zaručuje dlouhou životnost.
3 vzory

Montáž

Popis montáže exteriérové dřevěné podlahy.
1 vzor

Standardní systém iDeck

Pokud si chcete upravit posezení na zahradě, je ideálním řešenímpoužít terasová prkna. Díky své kontrukci je toto řešení ideální jak k využítí kolem bazénů, tak i pod zahradní nábytek.
8 vzorů

WPC PERWOOD

Kompozitní WPC terasy od českého výrobce PERWOOD je nový produkt vyrobený ze dřeva a bambusového vlákna, pvc a dalších přísad a pojiva. Vzhledem k vysokému obsahu vlákniny má výrobek nejen vysokou odolnost vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, ale také se snadno zpracovává.
11 vzorů

Thermowood

Thermowood je speciálně tepelně upravené dřevo pro balkony, venkovní terasy a další prostory, mezi jehož největší výhody patří bezúdržbovost a dlouhá životnost. Materiál je dekorativní, voděodolný a vhodný zejména pro venkovní terasy – tzv. decking.Tyto terasové profily je možné použít kdekoli, od rodinných domů po občanskou vybavenost.
0 vzorů

Sibiřský modřín

Sibiřský modřín je jedno z nejtěžších měkkých dřevin. Díky svoji vysoké hustotě je tato dřevina velice odolná. Cenově dostupná terasa.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »