Exteriérové podlahy

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Montáž

1. Podklad
Ujistěte se, že podklad je pevný, tvrdý a rovný Šterkový podklad: Připravte si pevný kompaktní a rovný pískovcový, štěrkový nebo kamínkový podklad. K zabránění pozdějšího prorůstání trávy překryjte povrch plastovou nebo igelitovou fólií. Pokud použijete jako podklad kameny, ujistěte se, že jste dosáhli ideální roviny a podkladní hranoly na povrchu leší celou plochou. Betónový podklad: Zpočátku se během dešťů nebo vlhkého počasí může uvolňovat barvivo, které dřevina bangkirai obsahuje a které může zabarvit oblast pod roštem. Zabarvení betonu může být sníženo polyuretanovým základním nátěrem betonu. Podkladní hranoly by měly být umístěny ve voděodolných blocích, např. gumových, které by zabezpečovaly volný odtok vody pod hranoly v průběhu deště. Vzdálenost drenážovaných bloků by měla být cca 1 m od sebe, aby zajišťovala odtok vody. Podkladní hranoly by měly být z podobně kvalitního materiálu jako vrchní prkna, kvůli zamezení nutnosti jejich výměny v důsledku hniloby. Důležité je správné rozmístění podkladových hranolů od sebe, které závisí na síle a šířce vrchních prken.

2. Sestavení
V průběhu montáže je nutné dodržovat 5 – 10 mm mezery mezi jednotlivými deskami kvůli možnosti nasáknutí nebo seschnutí desky způsobené změnou klimatických podmínek.

3. Vrtání a připevnění vrutů
Doporučujeme natáhnout provázek k zajištění správného a stejného vyvrtání děr pro připevnění vrutů k podkladním hranolům. Vzdálenost umístění vrutů od konců desek je maximálně 5 – 7 cm kvůli zamezení ohýbání konců desek. Používejte nerezové vruty, které jsou dvakrát delší než šířka desek..

4. Dokončení
Ostré hrany konců (čel) desek po vsazení zarovnejte, zabruste ručně nebo elektrickou bruskou, příp. osaďte začisťovací hranou.

K dispozici nabízíme také podrobnější návod k montáži .


Prohlédněte si: vzory | technické parametry | příslušenství této podlahy.
Vzorník


* Jedná se pouze o orientační ceny bez DPH, které se můžou změnit. Pro aktuální ceny nás prosíme kontaktujte
Parametry
Nejsou vloženy žádné parametry
Příslušenství
K sortimentu není přiřazeno žádné příslušenství

DUB RUSTIK




Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »