Jak je to s dřevěnými podlahami a podlahovým vytápěním?

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Máte rádi pohodlí a teplo, které poskytuje podlahové vytápění, ale zároveň chcete využívat krásy a komfortu dřevěné podlahy?
Během naší dlouholeté praxe jsme se setkali s mnoha názory a rozpory, které tento způsob vytápění provází.

Podlahy k podlahovému vytápění


Často jsme se setkali s názorem podlahářských firem, provádějící prodej a instalaci podlahových vytápění, že dřevo, a tím pádem masivní dřevěné podlahy, jako takové nejsou v žádném případě vhodné pro tento druh topení.

Je to pravděpodobně dáno tím, že tyto firmy chtějí podpořit prodej svých produktů a tímto zákazníka odrazují od možnosti si dřevěnou podlahu pořídit.

Naše firma HT PARKET CZ se touto „problematikou“ začala zabývat již od svého vzniku. Můžeme proto našim zákazníkům poskytnout odborné konzultace už při výběru vhodné dřeviny, nebo při počátečních otázkách nátopného režimu topení. Vše se děje v souladu s doporučeným postupem výrobců topných systému, protože ten je u každého druhu topení odlišný.

V našem studiu najdete podlahy nejen dřevěné, ale i laminátové, vinylové či dýhové. Všechny tyto materiály jsou vhodné díky svému malému tepelnému odporu (viz tabulky odporů ). Naši prodejci Vám ochotně a rádi poskytnou veškeré potřebné informace k vhodným typům podlah, ať už jde o dřevinu, její formu (DUO parketa, třívrstvé podlahy, PAR-KY a pod) a nebo potřebný postup před montáží našich podlah – nátopný režim .

Neváhejte nás tedy kontaktovat, podlahové vytápění neznamená STOP teplému a hřejivému pocitu přírodního materiálu – dřeva.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »