Dřevěné podlahy a podlahové topení » Podlahy pro podlahové topení

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
24 vzorů

Dřevěná třívrtstvá prkna

Na této stránce se můžete přesvědčit o tom, že milovníci přirodní dřevěné krytiny si i s podlahovým vytápěním mohou přijít na své. Společnost HT Parket CZ Vám může nabídnout třívrstvá prkna vlastní výroby v různých formátech a povrchových úprav dle Vašich představ.
18 vzorů

Puretec DD 300 S Silent touch

Novinka roku 2015! Konečně designová krytina, která nejen dobře vypadá, ale je i zdravotně nezávadná a zároveň vysoce odolná. Velmi vhodná na podlahové vytápění s nízkým tepelným odporem. Designová krytina MEISTER Silent Touch podtrhne atmosféru Vašeho obydlí a propůjčí mu skvělý vzhled. 18 dekorů od zcela přírodních povrchů, až po naprosto nezvyklé, nabízí nevídanou optickou různorodost. S pouhými 5mm výšky, velkorysým formátem selských prken (2150 x 216mm) a osvědčeným zámkovým spojem multiclic, je Silent Touch mimořádně vhodný pro renovační projekty a rekonstrukce. Přitom je naprosto zdravotně nezávadný: Silent Touch je totiž 100 % bez obsahu PVC a změkčovadel.
10 vzorů

Puretec DD 350 S

Představuje další novinku z ekologického materiálu Puretec®. U kolekce DD 350 S je kladen nejvyšší důraz na ekologickou a zdravotní nezávadnost. Krytina spojuje výhody vinylových krytin z PVC, ovšem bez jejich nevýhod (změkčovadel) – v hodnotném a krásném produktu v aktuálním formátu selských prken 2052 x 198 mm. Krytina je 100% bez obsahu PVC, nositel ekologického certifikátu Modrý Anděl, estetická a zdravotně nezávadná.
15 vzorů

Dřevěná dýhová podlahy Par-ky

Kolekce PARKY-PRO získává řadu zákazníků především díky poměru kvalita/cena. Podlahová krytina PARKY-PRO patří mezi špičku v tomto sortimetu. Díky osmi vrtvám laku zaručují stálý a moderní strukturu povrchu. Kolekce plošných vzorů je složena z širokých, krátkých lamel. Kolekce kartáčovaných dílů nabízí dostupnou skutečně dřevěnou podlahu s designem podlahy olejové.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »