Kamenné obklady » Kamenné obklady

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Kamenné obklady dokonale nahrazují lomový kámen. Pracovní plocha je kompaktní a hladká, což zlehčuje manipulaci a aplikaci. Kamenné obklady se používají v interiéru i exteriéru k obkladu vnitřních stěn, fasád, plotů, komínů, koupelen a podobně.
6 vzorů

Lámaná skála

Lámaná skála je kamenný obkladový aglomerát ve tvaru skalních úlomků. Je možné tento materiál využít jak v exteriérových, tak i v interiérových prostorách. Nabízen je aktuálně v šesti moderních a nadčasových dekorech.
4 vzory

Hradní zeď

Tento typ kamenného obkladového materiálu nabízí tvar a design hradebních kamenů s možností všestranného využití. Vhodný je tento obklad jak do interiéru, tak i do exteriéru.
1 vzor

Říční kámen

Říční kámen je kamenný obklad ve tvaru potočních a říčních oblých kamenů. Nabízí nepravidelné tvary a barvy dekoru, proto je velmi žádaným materiálem s všestranným využitím. Je nutná spára.
5 vzorů

Slanec

Tento typ kamenného obkladového materiálu nabízí tvar a design obdélníkových tvarů s možností všestranného využití. Vhodný je tento obklad jak do interiéru, tak i do exteriéru.
3 vzory

Merock

Kamenný obklad Merock nabízí design a tvar klasických obdélníkových tvarů, což navozuje velmi atraktivní a vkusný design jak exteriérových, tak i interiérových prostor. Materiál je vhodné spárovat.
4 vzory

Brest

Kamenný obklad Brest nabízí design a tvar písmena "Z", což navozuje velmi atraktivní a vkusný design jak exteriérových, tak i interiérových prostor. Materiál se nespáruje.

4 vzory

Štípaný pískovec

Kamenný obklad Štípaný pískovec nabízí design a tvar štípaných skalních úlomků, což navozuje velmi atraktivní a vkusný design jak exteriérových, tak i interiérových prostor. Materiál se spáruje. Vyznačuje se jemnějšími tvary než lámaná skála.
2 vzory

Opuka

Kamenný obklad Opuka nabízí design a tvar klasické opuky, což navozuje velmi atraktivní a vkusný design jak exteriérových, tak i interiérových prostor. Materiál se spáruje. Nepravidelný tvar je možné využít pro vytvoření klidného zátiší, vhodná je kombinace s dřevem.
5 vzorů

Castelo

Kamenný obklad Castelo nabízí design ve tvaru písmena "Z", což navozuje velmi atraktivní a vkusný design jak exteriérových, tak i interiérových prostor. Castelo kombinuje design lámané skály a snadnost aplikace sortimentu Brest.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »