Plovoucí podlahy laminátové

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

V našem obchodě si vyberete ze široké nabídky vkusných podlah špičkové kvality. Konkrétně se jedná o belgické podlahy Balterio, které jsou několikrát oceněny v prestižních soutěžích a zaujímají přední místa na evropském trhu.

Materiály a vzory podlah

Díky naší rozsáhlé nabídce všech možných dekorů laminátových podlah si jistě vyberete tu pravou pro Váš domov. Nabízíme také velké množství různých materiálů a použitých technologií, lze proto snadno vybrat ideální podlahu dle Vašich požadavků. Vybrat si také můžete z lepených i zámkových plovoucích podlah, vše záleží jen na Vás a na plánovaném využití podlahy. Jsou podlahy vhodné do ložnic, plovoucí podlahy vhodné do obývacích pokojů, podlahy do kuchyně, ale i plovoucí podlahy do butiků, restaurací, i podlahy do sportovních zařízení.

Špičková kvalita laminátových podlah

Plovoucí laminátové podlahy již neuvěřitelně propracované a prošpikované nejmodernějšími technologiemi. Věrně napodobují přírodní povrch dřeva a zároveň poskytují nestandardní vlastnosti, jako jsou vysoká odolnost, optimální tepelná izolace a snadnou omyvatelnost. V naší nabídce jsou plovoucí laminátové podlahy vyrobené pouze z ušlechtilých materiálů, testovaných podle nejpřísnějších evropských norem. Navíc nabízíme jen podlahy od ověřených a oblíbených výrobců, kteří na trhu vynikají svou vysokou kvalitou, vždy je tedy dosaženo maximální spokojenosti ze strany zákazníka.

Neváhejte si vybrat Vaší novou podlahu právě u nás! Pokud budete mít jakékoliv dotazy, rádi je zodpovíme, případně Vás rádi přivítáme v jedné z našich prodejen.


Balterio

Belgický výrobce Balterio zaujímá se svými laminátovými podlahami přední zastoupení na evropském trhu. Důkazem je i ocenění Nejlepší výrobce laminátových podlah v roce 2008, které obdržel v Anglii.asd asd

Kaindl

Kaindl, největší výrobce podlah na světě, přináší novou kolekci, která obsahuje klasické, moderní a velice elegantní dekory.

Jedinečné povrchy a struktury vytváří pocit přirozenosti a otvírají neomezené možnosti při realizaci. Spojují v sobě funkčnost a fantazii.

Quality floors

Laminátové podlahy Quality floors nabízí 5 kolekcí. Kolekce nabízí zajímavé dekory dubu různých odstínů. Kolekce jsou se sraženou i bez sražené hrany-V spáry. Prémiová řada Superglanz nabízí 2 dekory-bílá a černá jenž působí moderním stylem. 

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »