Laminátové podlahy » Balterio

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Protože váš dům odráží vaši osobnost a charakter, zůstanete díky laminátové podlaze Balterio sami sebou. Ukážete, kdo jste, spontánně, způsobem, který je vám vlastní.
Víme, že nemáte rádi kompromisy. Proto naše kolekce obsahuje perfektní podlahu pro každou místnost, ve stylu a provedení podle vašeho přání. Všimněte si třeba velkoleposti našeho nového dubového dřeva Magnitude nebo čistoskvoucího jasu Tradition Sapphire.
9 vzorů

Impressio

Díky syrovým a naturálním dekorům Vás řada Balterio Impressio zaujme na první pohled. Výrazný přírodní povrch nabízí celá řada tmavých a světlých dekorů.
7 vzorů

Grandeur

Řada laminátových podlah Grandeur nabízí prvotřídní sortiment na dnešním trhu. Luxusní, kvalitní laminát s technologií Chromezone® poskytuje dokonalou imitaci masivního dřeva.
10 vzorů

Magnitude

Technologie Chromezone® dodává řadě laminátových podlah Balterio Magnitude výrazný lesk pórů a zároveň matnou povrchovou úpravu. Výsledkem je přirozená struktura nerozaznetalné od skutečného dřeva.
7 vzorů

Tradition Quattro

Kolekce Balterio Tradition Quattro je k dostání v osmi dekorech. Povrch této řady je skutečně k nerozeznání od skutečené přírodní masivní podlahy. Charakter dřeva, který je tvořen dřevními vlákny, nabízí unikátní strukturu.
7 vzorů

Tradition Sapphire

Řada podlah Tradition Sapphire nese název podle krásných oslavovaných safírů. I tato laminátová podlaha nabízí charakter, sílu a čistotu. Exkluzivní nahodile vyfrézovaná V-drážka zaručuje přirozený vzhled.
7 vzorů

Tradition Elegant

Lamitová podlaha Balterio řada Tradition Elegant je nabízena v 9 dekorech s imitací dřeva. Samozřejmostí je u podlah Balterio zámkový systém Click Xpress®.
3 vzory

Tradition Sculpture

Laminátová podlaha Balterio Tradition Sculpture poskytuje interiéru dojem skutečné dřevěné podlahy. Tohoto dojmu je docíleno ručně opracovaným povrchem.
10 vzorů

Senator

Balterio Senator nabídne Vaší domácnosti luxusní eleganci. Díky žilkování dřeva poskytuje moderní a intenzivní zážitek z bydlení.
4 vzory

Pure Stone

Kolekce Balterio Pure Stone nabízí autentickou strukturu přírodního kamene. Tyto dlaždice Vás překvapí svoji hřejivostí, protože se stále jedná o laminát.
5 vzorů

Xperience

Ať už jste milovníky tradičního nebo moderního interiéru, Experience vám doma zaručí vždy stylový vzhled. všechny dekory mají 3D Wood Effect, který dodává podlahám dimenzionální matný vzhled pro jedinečný zážitek.
8 vzorů

Dolce

Dolce je nová kolekce 7 mm podlah, které nabízí vzhled opravdových parket za přiměřenou cenu.
16 vzorů

Vitality Original

Laminátová plovoucí podlahová krytina řady Vitality Original zaujme především realistikým dojmem klasických parket.
18 vzorů

Vitality Diplomat

Řada podlahových krytin Vitality Diplomat přináší originální design podlahy. Tato řada je aktuálně nabízena v 18 velmi zajímavých dekorech.
12 vzorů

Vitality Deluxe 4V

Řada Vitality Deluxe 4V zaručuje skutečně reálný dojem pravé dřevěné podlahy a přitom zůstává stále ekonomicky dostupnou laminátovou podlahovou krytinou.
8 vzorů

Vitality Optimum

Řada laminátových podlah Balterio - Vitality Optimum je vhodným řešením podlahové krytiny se skutečně autentickou reálnou strukturou za dostupných ekonomických podmínek.
3 vzory

Vitality Micro Groove

Řada Balterio Vitality Micro Groove nabízí 3 klasické dekory parket. Jedná se o moderní a ekonomickou řadu v široké nabídce belgické firmy Balterio.
4 vzory

Urban

Nová kolekce, nové dekory. Kolekce Urban nabízí 4 krásné dekory inspirované životem velkmoměsta.
4 vzory

Fortissimo

Kolekce, která je velmi odolná díky své tloušťce 12mm. Tato kolekce snese vysokou zátěž a je také vhodná do komerčních prostor.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »