Laminátové podlahy » Kaindl

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Kaindl, největší výrobce podlah na světě, přináší novou kolekci, která obsahuje klasické, moderní a velice elegantní dekory.

Jedinečné povrchy a struktury vytváří pocit přirozenosti a otvírají neomezené možnosti při realizaci. Spojují v sobě funkčnost a fantazii.

Díky zámku Kaindl Loc je pokládka velmi snadná.

4 vzory

Classic Touch 7.Standart

Kaindl Classic Touch 7. Standart kombinuje přírodní vzhled klasických dřevěných dekorů s citelně autentickými povrchovými struktury .Široká paleta dekorů pokrývá všechny oblasti použití: od venkovského domu až po moderní vily.

Tato kolekce je ekonomicky velmi zajímává.
6 vzorů

Classic Touch 8.Standart

Kolekce Classic Touch 8. Standart nadchne elegantními dekory a velmi věrohodnou strukturou podobnou přírodní dřevěné podlaze. V kolekci najdete dekory od světlého dubu až po tmavý dub.
4 vzory

Classic Touch 8.premium

Classic Touch 8. premium je ekonomicky dostupná kolekce se  4-strannou mikrofází se zátěží vhodnou pro domácí i komerční prostory. Dekory dubu téměř nerozpoznatelné od přírodní dubové podlahy.
4 vzory

Natural Touch 8.0

Laminátová podlaha Kaindl z kolekce Natural Touch 8.0 klade velký důraz na přirozenost podlahy. Lamely této kolekce jsou založeny na synchronizační technologii, která se shoduje s jednotlivými prvky přírodní dřevěné podlahy. I odborník bude mít problém rozeznat zda se jedná o přírodní podlahu či nikoliv.

7 vzorů

Natural Touch 8.0 široké lamely

Lamely této kolekce nadchnou tzn. "nekonečnými prkny" v šířce 244mm, které jsou navíc zviditelněný 4-strannou mikrofází. Na výběr z několika zajímavých dekorů.

4 vzory

Natural Touch 10.0 úzké lamely

Natural Touch 10.0 se jako jediná kolekce od výrobce Kaindl vyznačuje úzkými formáty v šířce 116mm, které jsou zvlášť designově vhodnými do menších prostor. S tloušťkou podlah 10mm je tato podlaha velmi odolná, ale zároveň vhodná i na podlahové vytápění. Prohlédněte si 4 nabízené dekory.
7 vzorů

Natural Touch 10. premium

Kolekce Natural Touch je s tloušťkou podlahy 10mm vhodnou do domácích i komerčních prostor. Jednotlivé dekory nadchnou přirozeností jakou má dřevěná podlaha. Jednotlivé lamely jsou se 4 strannou sraženou hranou-V spárou. Tím jednotlivé lamely ještě více vyniknou. Prohlédněte si 7 nabízených dekorů.
4 vzory

Creative

Creative je název, který tuto kolekci bezpochyby vystihuje. Můžete si vybrat z klasických lamel či vzoru dlažby, a to vše ve vysokém lesku. Vysoklý lesk je u laminátu spíše ojedinělý a Kaindl jako jeden z mála výrobců tuto možnost "povrchové úpravy" nabízí. Kolekce Creative zlepšuje individuální přístup místnosti a činí z prostoru něco jedinečného.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »