NOVINKY-silent touch

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Na této stránce Vám představujeme podlahové novinky 2015. Bezesporu největší novinkou je unikátní podlaha z ekologického materiálu  Puretec®. Puretec®=100% ekologická podlaha! Kolekce DD 300 S Silent touch a kolekce DD 350 S jsou zdravotně naprosto nezádavné a jsou velmi vhodné pro rekonstrukce a podlahové vytápění. V nabídce je plno krásných dekorů s velkorysým formátem prken až (2150 x 216mm).
18 vzorů

DD 300 S Silent touch

Novinka roku 2015! Konečně designová krytina, která nejen dobře vypadá, ale je i zdravotně nezávadná a zároveň vysoce odolná. Velmi vhodná na podlahové vytápění s nízkým tepelným odporem. Designová krytina MEISTER Silent Touch podtrhne atmosféru Vašeho obydlí a propůjčí mu skvělý vzhled. 18 dekorů od zcela přírodních povrchů, až po naprosto nezvyklé, nabízí nevídanou optickou různorodost. S pouhými 5mm výšky, velkorysým formátem selských prken (2150 x 216mm) a osvědčeným zámkovým spojem multiclic, je Silent Touch mimořádně vhodný pro renovační projekty a rekonstrukce. Přitom je naprosto zdravotně nezávadný: Silent Touch je totiž 100 % bez obsahu PVC a změkčovadel.
10 vzorů

Puretec DD 350 S

Představuje další novinku z ekologického materiálu Puretec®. U kolekce DD 350 S je kladen nejvyšší důraz na ekologickou a zdravotní nezávadnost. Krytina spojuje výhody vinylových krytin z PVC, ovšem bez jejich nevýhod (změkčovadel) – v hodnotném a krásném produktu v aktuálním formátu selských prken 2052 x 198 mm. Krytina je 100% bez obsahu PVC, nositel ekologického certifikátu Modrý Anděl, estetická a zdravotně nezávadná.
10 vzorů

NB 400 Nadura

Nadura je synonymem pro nejvyšší odolnost, extrémní otěruvzdornost a maximální stabilitu. Krytina má odolnost srovnatelnou s keramickou zátěžovou dlažbou, je ovšem takřka neprorazitelná a přitom příjemně teplá na dotek. Použití výhradně přírodních materiálů pro nášlapnou vrstvu i nosnou desku činí z Nadury ekologický produkt číslo jedna.
10 vzorů

HD 300 Lindura

Lindura zosobňuje viditelnou rustikalitu. Suky, praskliny a póry jsou zvýrazněny v jedinečném výrobním procesu. Dojem podtrhuje použití přírodního oleje a výrazná hra barev. Každý dílec je tak poctou přírodě. Díky použité technologii Wood-Powder je Lindura nejen odolnější, ale i jedinečná na pohled.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »