Renovace a obložení schodů

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Obložení schodů dřevem, či jinou podlahovou krytinou vypadá vždy stylově a moderně. Díky nejnovější technologii, praxi a zkušenostem jsem schopni vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou vytvářel ucelený, navazujicí dojem.


Renovace a obložení schodů


S naším systémem vrstvenných podlah dokážeme obložit také Vaše schodiště. Toto lze jak u trojlamelového typu dřevěné třívrstvé podlahy, velkoformátových dřevěných vrstvenných prken, tak i v laminátovém či dýhovaném provedení.

Jednou z variant je použítí naklížené masivní čelní hrany v tl 38 mm, či je možné vyrobit schodnici bez tohoto tzv nosu. Schod má v tomto provedené moderní vzhled a je plně připraven na bytové zatížení. Materiál se na schod celoplošně přilepí speciálním lepidlem Bostik Elastic a tím je taktéž možné schody částečně dorovnat. Tento způsob montáže je rychlý a ve srovnání s celomasivním schodištěm i cenově výhodnější.

Jsme ale i truhláři a v naší nové dílně můžeme vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou tvořil ucelený designový prvek.
Rádi Vám poskytneme také poradenství a konzultace s výběrem z mnoha povrchových úprav schodu.

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, tak je doba výroby a obložení schodů 4-8 týdnů.
1 vzor

Masivní schody

Masivní spárovky jsou nejčastěji používány k obkladu schodů a díky velkým formátům nacházejí uplatnění i v interiérech kuchyní (pracovní desky) stejně jako ve výrobě nábytku (stůl ze stejné dřeviny jako podlaha? Žádný problém)
1 vzor

Dřevěné obložení a renovace schodů

Při obkladu vrstvenou dřevěnou podlahou používáme 15 mm silné podlahové dílce s naklíženou masívní hranou o výšce 38 mm. Výhodou je rychlá montáž, kterou provádíme přímo na místě slepením dílců a seříznutím dle rozměru schodu.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »