Příslušenství » Příslušenství Balterio

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Příslušenství podlah Balterio – podlahové lišty, přechodové a soklové lišty


Technologie identického povrchu lišty a podlahy: True Matching®


Díky technologii True Matching® lišty, sokly, profily a výžlabky dokonale padnou k vaší laminátové podlaze. Nepoznáte rozdíl mezi podlahou a příslušenstvím − podlahové lišty, profily a sokly obsahují dokonce i suky stejně jako lamely podlahy. Kromě toho mají jedinečnou překryvnou vrstvu, díky níž je povrch odolnější proti poškrábání.
Naše laminátové podlahy jsou přírodní a pravé. Variace barev a struktury ve stejném dekoru posilují tyto vlastnosti. Stejné barevné odstíny se prolínají v profilech i podlahových lištách.

Expanzní bloky


Laminátová podlaha je živým organickým materiálem, který v omezené míře podléhá smršťování a roztahování. Tomu se dá jednoduše zabránit dilatační spárou 8–10 mm na obou stranách.

Obvodové podlahové lišty a Skirting klips
S našimi skirting klipsy můžete instalovat obvodové lišty, skirting lišty či stěnové lišty k vaší laminátové podlaze jednoduše a rychle. Skirting klipsy jsou speciálně vyvinuté pro neviditelnou instalaci, takže nemusíte použít lepidlo ani hřebíky. Skirting klipsy mají drážku pro protažení kabelů (skryté vedení kabelů pod lištami). Podlahové lišty připevněné Skirting klipsy jsou snadno vyměnitelné, stejně jako celá laminátová podlaha.Stěnová lišta (soklová)


Tyto vysoké stěnové lišty jsou ideální k renovaci, ale mohou se stejně dobře používat v novostavbách. Rozměr lišty: 2400 x 83 x 14 mm. Doporučujeme používat upevňovací svorky Balterio. K dostání také v bílé barvě, natíratelné.
Stěnová lišta (soklová) Balterio

Parketová lišta


Soklová lišta o výšce 7 cm, která dodává perfektní vzhled. Ideální v novostavbách či v renovovaných prostorách. Dostupná pouze v některých dekorech. Parketová lišta se dodává v rozměru 2400 x 70 x 14,2 mm. Doporučujeme používat naše originální upevňovací svorky.
Parketová lišta Balterio

Podlahová lišta


Stylovým designem se tato lišta hodí do každého interiéru. Podlahová lišta se dodává v rozměru 2400 x 50 x 14 mm. Doporučujeme používat originální upevňovací svorky. Můžete používat vnější a vnitřní rohové a koncové lišty.
Podlahová lišta Balterio

Zaoblená lišta


Zaoblená lišta umožňuje zakrýt velkou spáru. Rozměry zaoblené lišty: 2400 x 19 x 19 mm.
Zaoblená lišta Balterio

Podlahové lišty Scotia


Zamaskují dilatační spáru mezi existující lištou a nově položenou podlahou. Rozměry lišty Scotia: 2400 x 19 x 19 mm.
Lišta Scotia Balterio

Koncový profil


Finální úprava různých výšek podlahy a vyšších dveřních prahů, dlaždic, zabudovaných skříní atd. Rozměr koncové lišty: 2400 x 29,2 x 10 mm. Včetně PVC pásky k perfektnímu spojení.
Koncová lišta Balterio

Tvarovací profil - přechodová lišta (vyrovnávací redukce)


Přechodové lišty spojí laminátovou podlahu s níže položenými vrstvami (koberec, linoleum…). Rozměr přechodové lišty: 2400 x 40 x 12 mm. Včetně PVC pásky k perfektnímu spojení.
Tvarovací přechodová lišta - redukce Balterio


DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »