Vinyl + PVC

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    

Vynilové podlahy našly v dnešní době uplatnění nejen v domácnostech, ale také v bankách, hotelech a restauracích. Je to sice stále PVC a tento materiál si mnozí z nás pamatují ve svých pokojíčcích z dětských panelákových let, ale za tu dobu PVC, ve formě vinylových podlah, udělalo už pořádný kus cesty k dokonalosti. Můžeme nabídnout vzory dřeva ve velké barevnostní škále (v některých případech opravdu od přírodních materiálů k nerozeznání), stále více poptávané kamenné dekory (tzv. stone decor) či také odstíny korku.
Hledáte li opravdu zátěžovou prakticky bezúdržbovou podlahu, kdy můžete své ratolesti bez obav pustit hrát si traktůrkem, tak právě vinyl je ta správná volba!! Dnes je tento typ podlahy už v nabídce také v systému click, kdy jednotlivé dílce nelepíme k podkladu, ale systémem plovoucí podlahy je pouze do sebe díky zámkům zaklapneme.


Thermofix

Thermofix® je speciální podlahová krytina vyráběna společností Fatra od roku 2003. Je vhodná jak do obytných prostor, tak do kanceláří čí úřadů.

Expona

Podlahové krytiny od firmy Expona® nabízejí nespočet dekorů, díky tomu jsme schopni splnit přání téměř každého zákazníka.

Tarket

Vinylové podlahy od firmy Tarkett nejsou vhodné pouze do domácnosti, ale využití těchto podlahových krytin je velmi široké.

Vinyl Floor Forever

Kolekce vinylových podlah Floor Forever nabízí aktuálně tři řady podlahových krytin. Jedná se o řady Grey Floor, Style Floor a designově zajímavé Black and White.

Fatraclick

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick v sobě kombinuje inovaci v konstrukci podlahovin, bohaté zkušenosti odborníků z Fatry a moderní trendy interiérového designu. Celková tloušťka je 9,5 mm a tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »