Vinyl + PVC » Expona

Hledat podle ceny :   od   Kč    do   Kč    
Vinylové podlahy Expona® jsou ideálním řešením pro děti i domáci mazlíčky. Jsou odolné, tiché, bezpečné a teplné na dotyk. Díky snadné údržbě a dlouhou životností jsou vhodným výběrem podlahové krytiny nejen do domácností, ale také do škol a jiných institucí. Výhodou je vhodnost pro podlahové vytápění a nespočet nabízených dekorů a designů.
26 vzorů

Domestic

Expona Domestic je řada vinylových podlah vhodná nejen do bytu, ale nabízí širokou škálu využítí.
11 vzorů

Ecoline Click

Ecoline Click je vinylová plovoucí podlaha. Jedná se o podlahovou krytinu vysoké kvality za ekonomickou cenu. Tento sortiment je nabízen  atraktivních dekorech.
8 vzorů

Proline Click

Proline Click je vinylová plovoucí podlaha. Jedná se o podlahovou krytinu té nejvyšší kvality za ekonomickou cenu. Tento sortiment je nabízen v 8 atraktivních dekorech.
5 vzorů

Conceptline Stone

Za velmi zajímavou cenu nabízí řada Expona Concept line vinylové podlahy. Díky strukturám jak dřeva, tak i kamene je možné si zvolit tu pravou variantu pro Váš interiér či exteriér.
20 vzorů

Conceptline Wood

Řada Exopona Conceptline Wood nabízí mnoho dekorů nerozeznatelných od pravého dřeva. Struktura této podlahové krytiny Vás zajisté ohromí.

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »