Pro architekty

Naše podlahové studio HT PARKET CZ spolupracuje kromě mnoha stavebních firem také s řadou významných architektů a bytových a interiérových studií. Pro jejich potřeby jsou k dispozici čtyři vzorkové prodejny, kde je možné vybrat z mnoha dekorů evropských i exotických dřevin v různých formátech.

Velký důraz klade naše firma na zaškolení prodejního týmu tak, aby sledoval nejnovější moderní trendy ve světě podlahových krytin a vy jste tak mohli obdržet ucelenou informaci o celém našem prodejním sortimentu. Neváhejte tedy využít zajímavých obchodních podmínek
a kontaktujte nás.

Exkluzivně na trhu Vám můžeme nabídnout jako obklad tapetu či pro jiné použití dřevěnou flexibilní dýhu DECOFLEX http://www.decospan.com/cz/Produkty/Decoflex/. Jako další zajímavý doplňek do interierů vám exkluzivně můžeme nabídnout sortiment hotových dýhovaných desek Shinnoki   http://www.shinnoki.com/cz/ 
Pracujete jako designéři s atraktivními materiály, ale Vaším cílem je také ekonomické a ekologické řešení? Kolekce Look'likes to vše splňuje skvělým vzhledem pravého dřeva, je cenově dostupná a šetrná k životnímu prostředí . To jsou výhody, které může ocenit každý designér. Konzistentní barvy bez větších změn barevnosti jsou výhodou při používání těchto materiálů pro moderní interiérový design http://www.looklikesveneer.com/cz/

Jako úplnou lahůdku pro znalce krásy dřeva, bychom Vám rádi představili dřevěné mozaiky MOSAICID´ ASOLO firmy Crespano Parchetti ze severovýchodní Itálie http://www.cpparquet.it/aree/pavimenti-parquet/mosaici-dasolo/. Dřevěná mozaika je designový výrobek, který návrhářům a konstruktérům otevírá mnoho nových perspektiv. Je také určen těm, kteří oceňují pohodu a přirozené vyzařování dřeva v každé oblasti bydlení i práce. Odpovídající výběr barev a struktur je poskytnut díky bohaté paletě vzácných dřevin, které se používají k provedení pokládacích prvků. Tento výběr je dále obohacen o různé velikosti kostek, které tvoří pestré vzory mozaik. Díky síťovým svazkům kostek se může každý pokládací prvek volně „pohybovat“ v prostoru, protože materiál už není vázán na prostou rovnou pozici, ale má nejrůznější možnosti podoby. Jako výsledek se ukazuje živý produkt, jak co se týká použitého materiálu – dřevo -, tak také na základě schopnosti dosažení různých účinků v prostoru. Kvalita odpovídá Evropským ustanovením EN 13489, akrylově lakováno.

Toto je pouze malý výčet zajímavých designových lahůdek, které HT PARKET CZ spol sro má ve svém portfoliu. Neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a také pro doladění podmínek spolupráce...... TESIME SE NA VAS!!

DUB RUSTIK
Původní cena: 1415,- Kč bez DPH
Akční cena: 1145,- Kč bez DPH
V ceně je zahrnuto: třívrstvá dřevěná podlaha HT dub rustik s povrchovou úpravou UV olej či UV lak, 4×sražená hrana, kartáčovaný povrch. Formát: 14 či 12×160x1200-1600 mm vč. pokládky plovoucím způsobem či lepením zdarma. !

Tato podlaha je vhodná na podlahové vytápění.

Akční cena platí do vyprodání zásob

AKCE na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu


V ceně je zahrnuto: Dub polar rustik s povrchovou úpravou: UV olej, kartáč, 4×fáze. Formát:14×120×800-1200mm, spoj: P+D


Nyní: 980,- Kč | původní cena: 1237,- Kč.

Podmínky akce: Ceny jsou uvedeny v Kč bez DPH. Akce platí do vyprodání zásob. Dřevo je přírodní produkt, může měnit barvu a strukturu.

AKCE!
Třívrstvá dřevěná podlaha - DUB RUSTIK včetně pokládky plovoucím způsobem, za 1145,- Kč bez DPH!
Klikněte pro více info »
AKCE!
Na dub polar - třívrstvou dubovou podlahu
Klikněte pro více info »