Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Hoco

Německý výrobce HOCO nabízí dvouvrstvé a třívrstvé dřevěné podlahy, které se vyznačují svou jedinečností, dlouhou životností a vysokou kvalitou zpracování. Klasické lepení typu pero-drážka je u všech těchto dřevěných podlah zcela spolehlivé a bezpečné. Celoplošné lepení zlepší kročejovou hlučnost v prostorách Vašeho bydlení. Pokud preferujete spíše podlahy pokládané plovoucím způsobem, nabízí HOCO třívrstvé podlahy se zámkem HOCOtoploc nebo 5G na dlouhé i krátké straně. V nabídce třívrstvých podlah najdete duby v třídění natur nebo rustik, které padnou do každého interiéru díky barevným povrchovým úpravám HOCOstyle. V nabídce dvouvrstvých podlah najdete kromě dubů i jasan, buk, javor, třešeň nebo exotické dřeviny, jako jsou doussie, jatoba nebo ořech americký.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Profistab

Hoco dvouvrstvé parkety poskytují dostatečnou 4 mm silnou nášlapnou vrstvu, nabízeny jsou tři různé povrchové úpravy. Jsou vhodné pro jakýkoliv životní styl a design interiéru.

5 vzorů
Prestigediele

Přírodní klenot v libovolnem stylu Vašeho bydlení budou dřevěné parkety Hoco. Vypadají velmi zajímavě jak v technicisticky moderním prostoru, tak i v klasicky zařízeném interiéru.

5 vzorů
Woodlink Colour

Nové barevné povrchové úpravy HOCO Woodlink Colour a HOCO Woodlink Style dokonale podtrhnou každý moderní interiér. Jedná se o širokou škálu unikátních barevných odstínů, kterých lze dosáhnout...

36 vzorů

Vážení zákazníci

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY
OD 22.10.2020 DO 3.11.2020
ZAVŘENO
vydávání zboží a realizace nadále provádíme,
fungujeme online, nebo na GSM

Více v kontaktech
Děkujeme za pochopení!