Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Balterio

Balterio je skutečným mistrem v napodobování přírodní struktury dřeva. Povrchová úprava 3D Wood Effect zdůrazňuje přirozený reliéf dřeva ve variacích stupňů lesku od matu až po satén a hedvábí. Díky synchronizovanému procesu struktury dřeva se laminátová podlaha Balterio stává True to nature®. Exluzivní technologie Chromezone® vylepšuje povrchovou úpravu True to nature® tak, že žilkování dřeva propůjčuje lesk. Ručně hoblovaná povrchová úprava Handscraped® dodává podlahovým dílcům mistrovský vzhled, jako kdyby byla každá lamela ručně vyrobená. Díky nové technologii Panoramic design® dekory působí, jako kdyby přecházely z lamely na lamelu, a vytváří tak dojem nekonečných prken. Celý efekt podtrhují elegantní V-drážky, které dotváří dokonalý vzhled skutečných prken.

Katalog podlah Balterio v PDF ke stažení ZDE!

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Impressio

Laminátová podlaha Impressio je kombinací světlých a tmavých dekorů, které za každých okolností upoutají Vaši pozornost. Prkna širší než u standardní laminátové podlahy a kartáčovaná povrchová...

17 vzorů
Magnitude

Lamely s leskle matným povrchem z kolekce laminátových podlah Magnitude vypadají jako pravá dubová podlaha. Díky speciální technologii získává struktura vzhled skutečné dřevěné podlahy.

12 vzorů
Tradition Quattro

Kolekce Tradition Quattro kombinuje tradici s autentičností. Tato laminátová podlaha se skutečným přírodním vzhledem a čtyřstrannými V-drážkami autenticky imituje dřevěnou prkennou podlahu. 

15 vzorů
Tradition Sapphire

Rustikální vzhled prken umocňuje ruční opracování povrchu, které najdete v kolekci laminátových podlah Tradition Sapphire. Kartáčovaná struktura a ručně opracované hrany vytváří tu pravou nostalgii.

7 vzorů
Tradition Elegant

Laminátové podlahy z kolekce Tradition Elegant přinášejí do každého interiéru kouzlo a dokonalost. Díky jemnému žilkování dřeva se tyto podlahy stávají přitažlivějšími a krásnějšími. 

8 vzorů
Tradition Sculpture

Laminátová podlaha Tradition Sculpture je odrazem mistrovské práce. Prkna se skutečným vzhledem dubu jsou opracovaná až do nejmenšího detailu. 

8 vzorů
Senator

Kolekce Senator je především stylová laminátová podlaha s nejlepším poměrem ceny a kvality. Nabídka je velice rozmanitá. Vybrat si můžete z různobarevných dekorů.

9 vzorů
Pure Stone

Kolekce Pure Stone je kombinací kvalitní laminátové podlahy s autentickým vzhledem přírodního kamene. Velké dlaždice se stylovou mikro V-drážkou na všech stranách lamely budí dojem skutečného...

5 vzorů
Xperience 4Plus

Přírodní dřevo je matné. Podlaha Xperience4plus přináší přesně takový matný vzhled jak do klasických, tak i do moderních interiérů.

9 vzorů
Xperience Flat

Chcete pocítit solidní a stále hladkou podlahu? Podlaha Xperience je v řadě Balterio jediná 8 mm kolekce bez V-drážek. A to je jediná věc, ve které se liší od kolekce Xperience4plus. 

9 vzorů
Dolce

Kolekce Dolce je laminátovou podlahou se skutečným přírodním vzhledem za rozumnou cenu. Trendy dekory s autentickým vzhledem nebo matnou strukturou dodají Vašemu interiéru hřejivou atmosféru. 

13 vzorů
Dolce Vita

Kolekce Dolce je laminátovou podlahou se skutečným přírodním vzhledem za rozumnou cenu. Trendy dekory s autentickým vzhledem nebo matnou strukturou dodají Vašemu interiéru hřejivou atmosféru.

13 vzorů
Urban Tiles

Laminátové podlahy z kolekce Urban Tiles mají díky nové povrchové úpravě Saw Cut Raw postaršený vzhled. Celý efekt podtrhuje mikro V-drážka na všech čtyřech stranách a nepravidelné katrování.

5 vzorů
Urban Wood

Laminátové podlahy z kolekce Urban Wood mají díky nové povrchové úpravě Saw Cut Raw postaršený vzhled. Celý efekt podtrhuje mikro V-drážka na všech čtyřech stranách a nepravidelné...

9 vzorů
Stretto

U kolekce Stretto se systémem DropXpress® na krátké straně zapadnou lamely lehce do sebe. 

15 vzorů
Grande Narrow

Podlahy Balterio Grande Narrow je kolekce podlah pro náročné. Tyto laminátové podlahy jsou téměř nerozeznatelné od masivní dřevěné podlahy díky ultra HD tisku, jemné 4-stranné V drážce a extra...

9 vzorů
Grande Wide

Podlahy Balterio Grande Wide je kolekce podlah pro náročné. Tyto laminátové podlahy jsou téměř nerozeznatelné od masivní dřevěné podlahy díky ultra HD tisku, jemné 4-stranné V drážce a extra...

9 vzorů
Xpressions

Xpressions budete určitě vyčnívat z davu. Ať už si vyberete jakýkoliv vzor, Xpressions si u vás určitě najde domov. Hodí se do širokého rozmezí domácích nastavení. 

9 vzorů
Vitality Original

Tato řada laminátových podlah od belgického výrobce patří bezesporu mezi nejmodernější podlahové krytiny současnosti. Díky moderním technologiím výroby je také vhodná také pro podlahové vytápění.

14 vzorů
Vitality Diplomat

Belgický výrobce laminátových plovoucích podlah Balterio aktuálně zaujímá přední místo ve výrobě kvalitních podlahových krytin v celé Evropě.

11 vzorů
Vitality Deluxe 4V

Belgický výrobce laminátových plovoucích podlah Balterio nabízí řadu Vitality Deluxe 4V. Jedná se o podlahovou krytinu vyrobenou inovativní technologií, která zaručuje dlouholetou životnost.

8 vzorů

Vážení zákazníci

POBOČKA ČESTLICE a VLAŠIM:
BUDE VE ČTVRTEK 28.10. 2021 
Z DŮVODU STÁTNÍHO SVÁTKU UZAVŘENA
ČESTLICE 27.10. 2021 OTEVŘENO DO 18H


Děkujeme za pochopení