Exteriérové podlahy - terasy

Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Exteriérové podlahy - terasy

V posledním období jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po dřevěných podlahovinách do exteriérů tzv. „decking“. A právě „decking“ z tropického dřeva BANGKIRAI je optimální podlahovina, která dodá Vašemu okolí vynikající užitkové vlastnosti a také vysoký stupeň elegance a estetičnosti. Bangkirai je těžké tropické dřevo asi o 50 % tvrdší jako náš dub.

Úspěšně se už roky používá v situacích, které vyžadují vysokou odolnost: mostní konstrukce, mořská mola, dále na terasy, balkóny, zahradní chodníky, okolí bazénů (i v interiérech) atd. Bangkirai je natolik tvrdé dřevo, že neplave.

Dřevu odpovídá 1. stupeň rezistence – i bez dodatečné impregnace je vhodný do venkovního prostředí – v zemích Beneluxu se již roky používá na zpevnění kanálových hrází, kde je Bangkirai dlouhodobě vystaven účinkům vody a rozmarům počasí. Po určitém čase Bangkirai jako i každé jiné dřevo vystavené účinkům počasí mění svoji barvu, získává šedý odstín. Aby jsme barvu dřeva zachovali svěží i po několika letech používání, doporučujeme dřevo ošetřit olejem 1 až 2krát ročně.

Nejpoužívanějšími dřevinami na obložení domů nebo na venkovní rošty BANGKIRAI, MASSARANDUBA, MERBAU nebo ANGELIM PEDRA. Jsou vhodné k bazénům, na venkovní cesty, terasy, zahradní konstrukce, obložení domů a v poslední době se začínají uplatňovat i v interiérech jako podlahy do koupelen, saun, zimních zahrad nebo vinných sklípků. Bezkonkurenční vlastností těchto materiálů je jeho nenáročná údržba, která ho předurčuje k praktickému a širokému použití s neomezenou životností. Na obklady domů jsou dále vhodné produkty z AKÁTU.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Strojové čištění teras s použitím přípravků WOCA

Provádíme strojové čištění teras za pomoci kvalitních přípravků WOCA

Vážení zákazníci

Jsme tu pro Vás! Jak momentálně fungujeme? Takto!

Dle usnesení vlády ze dne 12.3. 2020 budou naše prodejny do odvolání uzavřeny.
Prosíme v této době o využití telefonické, nebo elektronické komunikace.

Dovolujeme si Vás informovat o přijatých opatřeních v naší společnosti

Děkujeme za pochopení 
kolektiv HT PARKET CZ