Exteriérové podlahy - terasy

Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Exteriérové podlahy - terasy

V posledním období jsme zaznamenali zvýšenou poptávku po dřevěných podlahovinách do exteriérů tzv. „decking“. A právě „decking“ z tropického dřeva BANGKIRAI je optimální podlahovina, která dodá Vašemu okolí vynikající užitkové vlastnosti a také vysoký stupeň elegance a estetičnosti. Bangkirai je těžké tropické dřevo asi o 50 % tvrdší jako náš dub.

Úspěšně se už roky používá v situacích, které vyžadují vysokou odolnost: mostní konstrukce, mořská mola, dále na terasy, balkóny, zahradní chodníky, okolí bazénů (i v interiérech) atd. Bangkirai je natolik tvrdé dřevo, že neplave.

Dřevu odpovídá 1. stupeň rezistence – i bez dodatečné impregnace je vhodný do venkovního prostředí – v zemích Beneluxu se již roky používá na zpevnění kanálových hrází, kde je Bangkirai dlouhodobě vystaven účinkům vody a rozmarům počasí. Po určitém čase Bangkirai jako i každé jiné dřevo vystavené účinkům počasí mění svoji barvu, získává šedý odstín. Aby jsme barvu dřeva zachovali svěží i po několika letech používání, doporučujeme dřevo ošetřit olejem 1 až 2krát ročně.

Nejpoužívanějšími dřevinami na obložení domů nebo na venkovní rošty BANGKIRAI, MASSARANDUBA, MERBAU nebo ANGELIM PEDRA. Jsou vhodné k bazénům, na venkovní cesty, terasy, zahradní konstrukce, obložení domů a v poslední době se začínají uplatňovat i v interiérech jako podlahy do koupelen, saun, zimních zahrad nebo vinných sklípků. Bezkonkurenční vlastností těchto materiálů je jeho nenáročná údržba, která ho předurčuje k praktickému a širokému použití s neomezenou životností. Na obklady domů jsou dále vhodné produkty z AKÁTU.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Strojové čištění teras s použitím přípravků WOCA

Provádíme strojové čištění teras za pomoci kvalitních přípravků WOCA