Obložení schodů

Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Obložení schodů

Obložení schodů dřevem, či jinou podlahovou krytinou vypadá vždy stylově a moderně. Díky nejnovější technologii, praxi a zkušenostem jsem schopni vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou vytvářel ucelený, navazujicí dojem.

Renovace a obložení schodů

S naším systémem vrstvenných podlah dokážeme obložit také Vaše schodiště. Toto lze jak u trojlamelového typu dřevěné třívrstvé podlahy, velkoformátových dřevěných vrstvenných prken, tak i v laminátovém či dýhovaném provedení.

Jednou z variant je použítí naklížené masivní čelní hrany v tl 38 mm, či je možné vyrobit schodnici bez tohoto tzv nosu. Schod má v tomto provedené moderní vzhled a je plně připraven na bytové zatížení. Materiál se na schod celoplošně přilepí speciálním lepidlem Bostik Elastic a tím je taktéž možné schody částečně dorovnat. Tento způsob montáže je rychlý a ve srovnání s celomasivním schodištěm i cenově výhodnější.

Jsme ale i truhláři a v naší nové dílně můžeme vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou tvořil ucelený designový prvek.
Rádi Vám poskytneme také poradenství a konzultace s výběrem z mnoha povrchových úprav schodu.

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, tak je doba výroby a obložení schodů 4-8 týdnů.
Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Masivní schody

Masivní spárovky jsou nejčastěji používány k obkladu schodů a díky velkým formátům nacházejí uplatnění i v interiérech kuchyní (pracovní desky) stejně jako ve výrobě nábytku (stůl ze stejné...

Dřevěné obložení a renovace schodů

Při obkladu vrstvenou dřevěnou podlahou používáme 15 mm silné podlahové dílce s naklíženou masívní hranou o výšce 38 mm. Výhodou je rychlá montáž, kterou provádíme přímo na místě slepením dílců a...

Vážení zákazníci


Vážení zákazníci, od pondělí 10.5. 2021 jsou všechny naše pobočky otevřené!
Těšíme se na Vaší návštěvu!