Obložení schodů

Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Obložení schodů

Obložení schodů dřevem, či jinou podlahovou krytinou vypadá vždy stylově a moderně. Díky nejnovější technologii, praxi a zkušenostem jsem schopni vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou vytvářel ucelený, navazujicí dojem.

Renovace a obložení schodů

S naším systémem vrstvenných podlah dokážeme obložit také Vaše schodiště. Toto lze jak u trojlamelového typu dřevěné třívrstvé podlahy, velkoformátových dřevěných vrstvenných prken, tak i v laminátovém či dýhovaném provedení.

Jednou z variant je použítí naklížené masivní čelní hrany v tl 38 mm, či je možné vyrobit schodnici bez tohoto tzv nosu. Schod má v tomto provedené moderní vzhled a je plně připraven na bytové zatížení. Materiál se na schod celoplošně přilepí speciálním lepidlem Bostik Elastic a tím je taktéž možné schody částečně dorovnat. Tento způsob montáže je rychlý a ve srovnání s celomasivním schodištěm i cenově výhodnější.

Jsme ale i truhláři a v naší nové dílně můžeme vyrobit prakticky jakýkoliv typ schodiště tak, aby celkový dojem s podlahou tvořil ucelený designový prvek.
Rádi Vám poskytneme také poradenství a konzultace s výběrem z mnoha povrchových úprav schodu.

Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, tak je doba výroby a obložení schodů 4-8 týdnů.
Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Masivní schody

Masivní spárovky jsou nejčastěji používány k obkladu schodů a díky velkým formátům nacházejí uplatnění i v interiérech kuchyní (pracovní desky) stejně jako ve výrobě nábytku (stůl ze stejné...

Dřevěné obložení a renovace schodů

Při obkladu vrstvenou dřevěnou podlahou používáme 15 mm silné podlahové dílce s naklíženou masívní hranou o výšce 38 mm. Výhodou je rychlá montáž, kterou provádíme přímo na místě slepením dílců a...