Vyrovnání podkladu

Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Vyrovnání podkladu

Základem pro dlouhotrvající kvalitu a životnost prakticky všech typů podlah je rovinnost podkladových ploch a jejich vlhkost. Obě tyto veličiny jsou striktně dané normou ČSN. Pro rovinnost je to +/- 2mm na 2bm, pro vlhkost je tato hodnota max 3 % měření CM přístrojem. Naše firma HT PARKET CZ důrazně dbá při realizacích vyrovnání pokladových ploch na dodržování shora uvedených norem. Doporučujeme tedy zadat vyrovnání zkušeným profesionálům. Odpovědnost a záruky montáže tedy není pouze za instalovaný materiál, ale za dílo jako celek.

Pro případ že je již podklad hotový, zaměří si naše firma obě hodnoty a vyhrazuje si právo nezrealizovat zadanou zakázku, pokud naměřené hodnoty neodpovídají normám ČSN. Firma HT PARKET CZ při vyrovnání podkladů používá více způsobů realizací. Nejpoužívanější je tzv samonivelizační stěrka. Spotřeba se samozřejmě liší rovností podkladu a také jeho členitostí. Další možností je vyrovnání OSB či CETRIS deskami. Tento způsob vyrovnání je používán při větších nerovnostech podkladu nebo při rekonstrukci starších trámových podlah, taktéž i do podkroví. Nepodceňujte proto důležitost naměřených hodnot vlhkosti a rovinnosti, přispějete tak k pohodovému a hlavně bezstarostnému užívání Vaší podlahy.

Firma HT PARKET CZ pracuje s renomovanými výrobcem stavební chemie BOSTIK.Základem pro dlouhotrvající kvalitu a životnost prakticky všech typů podlah je rovinnost podkladových ploch a jejich vlhkost. Obě tyto veličiny jsou striktně dané normou ČSN.

 

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do: