Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Meister

Nová kategorie dřevěných krytin MEISTER přináší nejen doživotní záruku dle platných podmínek MeisterWerke, ale zejména výhody jakými jsou: stabilita, vysoký útlum kročejového hluku, jednoduchá pokládka, zdravé klima, ekologie, úspory energie, široký výběr a množství významných ocenění, certifikátů a pečetí kvality, včetně prokázání původu výroby – 100 % Made in Germany.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister PC 200

Dřevěná podlaha má vypadat hezky a mít dlouhou životnost. Dřevěné podlahy PC 200 jsou vstupní bránou do světa podlah z ušlechtilých dřev. 

37 vzorů
Meister PD 150

Nová kolekce krátkých, jen 90 cm dlouhých, prken s podélnou V-spárou. Kolekce PD 150 umožňuje použití "selské" optiky s hlubokým kartáčováním  a povrchem olejovaným přírodním olejem Weartec...

9 vzorů
Meister PD 200

Představují se s ošetřením povrchu přírodním olejem, přirozenou hrou barev a strukturou povrchu. To, že máte co do činění s opravdovým dřevem je patrné již na první pohled.

15 vzorů
Meister PS 400

Pokládka parket do »stromečku« má v Evropě velkou tradici. Kolekce PS 400 je naší moderní variantou této klasiky. Celoobvodová V-drážka podtrhuje klasický vzhled.

4 vzory
Meister PQ 500 - Dřevěné čtverce

Čtverce, stejně jako rybí kost, patří u dřeva ke klasickým technikám pokládky. To, co dříve existovalo jen v malém formátu, je dnes interpretováno nově a velkoryse. 

6 vzorů
Meister PS 300 RESIDENCE

Lamelová prkna maxi formátu jsou dodnes trendem. Naše podlahy jsou vybaveny olejovanými povrchy a pečlivě zpracovanou celoobvodovou V-drážkou, která ještě zvýrazní formát těchto lamel.

17 vzorů
Meister PD 400 COTTAGE

Tato kolekce podlah je mnohostranná jako sama příroda. K dispozici jsou varianty s rozdílnou úpravou povrchů, mnohotvárným uspořádáním spár a skoro nevyčerpatelnou škálou barev.

59 vzorů
Meister PC 400 STYLE

Povrchy krytin této kolekce působí zároveň stylově, moderně a neobvykle. Výrazné praskliny a viditelné známky dlouholetého užívání, to jsou devizi toté unikátní kolekce.

10 vzorů
Meister PS 500 RESIDENCE

Pokládka parket do »stromečku« má v Evropě velkou tradici. Kolekce PS 500 je naší moderní variantou této klasiky. Celoobvodová V-drážka podtrhuje klasický vzhled a velkorysý formát.

13 vzorů
Meister Longlife Parkett Penta PD 450

Výběrová dřevěná zámecká prkna ukazují prostor z té lepší stránky. Dubové povrchy s přirozenými barvami nadchnou na první pohled. 

7 vzorů
Meister Longlife Parkett Penta PD 550

Dlouhá prkna odjakživa vytvářejí velkorysý a ušlechtilý charakter prostoru. Tyto vlastnosti působivě vyniknou zejména po pokládce naší dřevěné podlahy PD 550. 

17 vzorů

Vážení zákazníci

Provozovna Čakovice je od 19. 2. 2020 uzavřena!

Můžete nás navštívit na pobočce Čestlice / Vlašim.
Nový výdejní sklad bude od 1. 3. 2020 na adrese Bečovská, 104 00 Praha 10-Uhříněves

Děkujeme za pochopení