Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Meister

Nová kategorie dřevěných krytin MEISTER přináší nejen doživotní záruku dle platných podmínek MeisterWerke, ale zejména výhody jakými jsou: stabilita, vysoký útlum kročejového hluku, jednoduchá pokládka, zdravé klima, ekologie, úspory energie, široký výběr a množství významných ocenění, certifikátů a pečetí kvality, včetně prokázání původu výroby – 100 % Made in Germany.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister PC 200

Dřevěná podlaha má vypadat hezky a mít dlouhou životnost. Dřevěné podlahy PC 200 jsou vstupní bránou do světa podlah z ušlechtilých dřev. 

37 vzorů
Meister PD 150

Nová kolekce krátkých, jen 90 cm dlouhých, prken s podélnou V-spárou. Kolekce PD 150 umožňuje použití "selské" optiky s hlubokým kartáčováním  a povrchem olejovaným přírodním olejem Weartec...

9 vzorů
Meister PD 200

Představují se s ošetřením povrchu přírodním olejem, přirozenou hrou barev a strukturou povrchu. To, že máte co do činění s opravdovým dřevem je patrné již na první pohled.

15 vzorů
Meister PS 400

Pokládka parket do »stromečku« má v Evropě velkou tradici. Kolekce PS 400 je naší moderní variantou této klasiky. Celoobvodová V-drážka podtrhuje klasický vzhled.

4 vzory
Meister PQ 500 - Dřevěné čtverce

Čtverce, stejně jako rybí kost, patří u dřeva ke klasickým technikám pokládky. To, co dříve existovalo jen v malém formátu, je dnes interpretováno nově a velkoryse. 

6 vzorů
Meister PS 300 RESIDENCE

Lamelová prkna maxi formátu jsou dodnes trendem. Naše podlahy jsou vybaveny olejovanými povrchy a pečlivě zpracovanou celoobvodovou V-drážkou, která ještě zvýrazní formát těchto lamel.

17 vzorů
Meister PD 400 COTTAGE

Tato kolekce podlah je mnohostranná jako sama příroda. K dispozici jsou varianty s rozdílnou úpravou povrchů, mnohotvárným uspořádáním spár a skoro nevyčerpatelnou škálou barev.

59 vzorů
Meister PC 400 STYLE

Povrchy krytin této kolekce působí zároveň stylově, moderně a neobvykle. Výrazné praskliny a viditelné známky dlouholetého užívání, to jsou devizi toté unikátní kolekce.

10 vzorů
Meister PS 500 RESIDENCE

Pokládka parket do »stromečku« má v Evropě velkou tradici. Kolekce PS 500 je naší moderní variantou této klasiky. Celoobvodová V-drážka podtrhuje klasický vzhled a velkorysý formát.

13 vzorů
Meister Longlife Parkett Penta PD 450

Výběrová dřevěná zámecká prkna ukazují prostor z té lepší stránky. Dubové povrchy s přirozenými barvami nadchnou na první pohled. 

7 vzorů
Meister Longlife Parkett Penta PD 550

Dlouhá prkna odjakživa vytvářejí velkorysý a ušlechtilý charakter prostoru. Tyto vlastnosti působivě vyniknou zejména po pokládce naší dřevěné podlahy PD 550. 

17 vzorů

Vážení zákazníci

POBOČKA ČESTLICE:
PONDĚLÍ  27.9. a ÚTERÝ 28.9. 2021 
UZAVŘENA

POBOČKA VLAŠIM
OD 27.9. AŽ  1.10. 2021
UZAVŘENA

Děkujeme za pochopení