Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Interiérové dveře – fólie, laminát

Dveře a zárubně Porta Doors - Interiérové dveře – fólie, laminát

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
LONDÝN, VÍDEŇ

Klasické vzory elegance a vysoký standard provedení, to jsou znaky pro dveře LONDÝN a VÍDEŇ. Jsou to výrobky prověřené a populární, díky vysoce trvanlivým materiálům a propracované technologii...

2 vzory
Porta FOCUS

Sklo zde tvoří element podtrhující novodobé tvary, díky čemu se dokonale komponuje v novodobém bydlení podtrhující jeho otevřeny charakter.

23 vzorů
2 vzory
2 vzory
Porta KONCEPT

Dveře z kolekce Porta KONCEPT odpovídají nejnovějším trendům. Populární vzory jsou postaveny na bázi vysoce odolné a užitkové rámové konstrukce, skládající se z částí vodorovných a svislých...

25 vzorů
14 vzorů
14 vzorů
Porta INSPIRE

Symetrické kompozice a kouzlo dveří Porta INSPIRE, to je ideální kombinace elegance a funkčních vlastností výrobku. Subtilní zdobení a prosklení disponují diskrétním dojmem.

14 vzorů
Porta DECOR

Blízká podobnost s přírodními barvami a výjimečná odolnost povrchu to jsou znaky dveří ze skupiny Porta DECOR. Teplé barvy povrchu a velký výběr, dává vnitřnímu prostředí pocit útulnosti.

21 vzorů
Porta GRANDDECO

Klasický design je garancí elegantního interiéru. Jednoduchý tvar je synonymem dobrého vkusu. Modely jsou určeny pro klienty, kteří si váží tradic a cítí se dobře v aranžmá klasiky.

22 vzorů
Porta STYL

Porta STYL to jsou všestranné vlastnosti dekorace při zachování individuálního stylu interiéru.Zajímavý efekt dostaneme díky vzorům, které splňují vysoké nároky klientů.

33 vzorů
Porta FIT

Porta FIT „šitá na míru“ široká škála produktů, která je přizpůsobena individuálním požadavkům zákazníků. Kolekci jsme pro vás připravili ve 38 barevných odstínech a v 5 různých povrchových...

39 vzorů
Porta TWIST

V nabízených modelech dveří Porta TWIST, je smyslem jednoduchost formy. Ostré kontury, které jsme zjemnili díky prohnutí a zaoblení, mohou svým charakterem navázat na design interiéru. 

22 vzorů
Porta NOVA

Vysoká kvalita materiálů, žádané a populární vzory a dále různé druhy prosklení to jsou hlavní výhody této nabídky. Porta NOVA je souznění odolnosti s krásou dřeva italského ořechu. 

25 vzorů
4 vzory
Porta LINE

Unikátní charakter kolekce dveří Porta LINE je podtržen vsazením do povrchu dveří hliníkových intarsií. Modely z této kolekce jsou dostupné v širokém spektru barev, ve velmi odolném HQ CPL.

42 vzorů
Porta CPL

Výrobek je určen pro použití do různých typů zařízení, speciálně všude tam, kde jsou dveře vystaveny intenzivnímu provozu jako např. hotely, kancelářské budovy, místa s velkým pohybem lidí.

15 vzorů