Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Adore Regent

Vinylová podlaha Regent™ Viceroy se vyrábí absolutně bez ftalátů a jiných změkčovadel, s malým přídavkem práškového bambusu. Má o 50% vyšší hustotu složení než celovinylové podlahy, takže bodové zatížení je 10× vyšší. To přispívá k jejím výjimečným vlastnostem (viz.technické informace).

Katalog Adore Regent v PDF ke stažení ZDE!

Kladečský předpis Regent

Nosná, téměř homogenní konstrukce vinylových podlah Regent™ je odpovědí na problémové nosné vrstvy tradičních vinylových podlah. Homogenní konstrukce zaručuje lepší vlastnosti ve všech směrech. Vrstvy nemají rozdílné vlastnosti (rozměrové), nepříčí se na sobě a nemusí se prokládat skelnými vlákny. Díky patentovanému složení je jejich rozměrová stabilita i bez skelného vlákna 9× vyšší, než u tradičních vinylových podlah. 

Jádro i nášlapná vrstva je voděodolná, rezistentní plísním a houbám.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Sovereign Click AR60

Vzhled vinylové podlahy Sovereign je velice propracovaný. Designeři pracují v 3d rozměru a podlaze Sovereign proto dávají neobvykle autentický vzhled dřevěné podlahy.

11 vzorů
Monarch SP

Vinylová podlaha Regent™ Monarch SP se vyrábí absolutně bez ftalátů a jiných změkčovadel, s malým přídavkem práškového bambusu.

15 vzorů
Adore SovereignRE

Zámková vinylová podlaha Regent™ SovereignRE se vyrábí absolutně bez ftalátů a jiných změkčovadel. Díky použití stříbrných a keramických nanočástic má tu nejodolnější a nejzdravější nášlapnou...

7 vzorů
Adore Viceroy

Lepená vinylová podlaha Viceroy se vyrábí absolutně bez ftalátů a jiných změkčovadel. Ty nahrazuje přídavek práškového bambusu. Pyšní se autentickým zpracováním dekorů...

23 vzorů