Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Vinyl Floorify

Floorify je spojení unikátní inovace zámkových vinylových podlah vysoce odolné konstrukce a povrchu s přirozeně krásným hřejivým designem lamel velkého formátu navíc s absolutní jednoduchostí užívání. Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům.

Díky neobvykle odolnému a teplotně stabilnímu jádru Floorify® Rigid Core ušetříte za stěrkování podkladu a drahé podložky , nebudete řešit u vinylů obvyklé spárování a stříškování lamel ve Vaší prosluněné zimní zahradě. Totální vodovzdornost a velmi rychlá plovoucí pokládka bez složité přípravy až do plochy 20 x 20 m nepřerušená dilatačními profily se pro Vás stane samozřejmostí.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Boards velký formát

Využijte Váš prostor na maximum. Floorify BOARDS VELKÝ FORMÁT - „XL“ dílce jsou delší a širší než všechny běžné vinylové podlahoviny pro dosažení optimálního prožitku z prostoru v interiéru.

19 vzorů
Boards klasický formát

Teplé barvy, autentické fáze a jedinečný vzhled dřeva dodávají Vaší podlaze Floorify BOARDS KLASICKÝ FORMÁT přirozený vzhled a dojem, který je dnes tak atraktivní. 

7 vzorů
Tiles velký formát

Velké stabilní a odolné formáty kamenných dekorů. Hřejivá povrchová struktura měkká na dotek. Každý dílec je opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s...

6 vzorů