Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Vinyl Floor Forever

Vinylové podlahy Floor Forever nabízí širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Tyto vinylové podlahy jsou extrémně stabilní, jednoduché na údržbu, výborně tepelně i zvukově izolují a lze je pokládat na vodní podlahové topení. Můžete vybírat z široké škály barevných odstínů a různých dřevin, jako je dub, buk, jasan, třešeň. Vinylové podlahy s nášlapnou vrstvou 0,55 mm jsou vhodné i do komerčních prostor.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Style Floor

Kolekce Style Floor nabízí široký výběr z 26 autentických dekorů evropských i exotických dřevin, kdy si každý přijde na své. Se skutečným přírodním vzhledem působí dekory jako pravá dřevěná podlaha.

29 vzorů
Style Floor Click 0,55

Kolekce Style Floor Click nabízí nabízí 15 autentických dekorů. Se skutečným přírodním vzhledem a kartáčovanou strukturou působí dekory jako pravá dřevěná podlaha. 

16 vzorů
Grand Floor

Naše nabídka vinylových podlah Grand Floor obsahuje širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Jedná se o extrémně stabilní podlahy, vyznačující se jednoduchou...

11 vzorů
Grand Floor Click

Naše nabídka vinylových podlah Grand Floor Click obsahuje širokou škálu dekorů s autentickou strukturou dřeva nebo betonových dlaždic. Jedná se o extrémně stabilní podlahy, vyznačující se...

11 vzorů
Grey Floor

Tyto originální dlaždice s autentickou betonovou strukturou dodají každému interiéru nový charakter. Vybírejte ze tří dekorů a zařiďte si interiér, ve kterém se budete cítit příjemně. 

3 vzory
Authentic Floor

Široké formáty kolekce Authentic Floor zaručeně upoutají Vaši pozornost. Díky jemné mikro V-spáře vynikne každá lamela.

16 vzorů

Vážení zákazníci:
Showroom Čestlice a Vlašim
od 3.7. do 9.7. 2023

ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení