Sortiment Zobrazit položky sortimentu

PAR-KY

Par-ky je dřevěná třívrstvá podlaha s odolnou horní vrstvou z vybraného dubového dřeva z evropských lesů, středem ze stabilní HDF a 8x matně lakovaným kartáčovaným povrchem. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dřevěná lamela je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Známý výrobce dýhových produktů Decospan uvedl v roce 2016 na trh nově třívrstvé parkety - díky své akvizici ve Francii v létě 2015 se tradiční výrobce třívrstvých podlah Cabbani se stal součástí Decospan Group. Pod značku Par-ky jsou zařazeny čtyři kolekce třívrstvých podlah, s nášlapnou vrstvou 2,0 a 3,2 mm, které mají se stávajícími dýhovými podlahami Par-ky 2 společné základní atributy : 1. Matně lakovaný kartáčovaný dubový povrch se stejnými tóny moření dubu a 2. středy z vysoce kvalitní HDF.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Par-ky Classic 20

Podlahové lamely Par-ky Classic 20 s nášlapem 2mm z pečlivě vytříděného masivního dubu jsou k dispozici v pěti oblíbených barvách a díky své velikosti a provedení se hodí...

18 vzorů
Par-ky Royal+ 20

Royal+20 tvoří díky svému velkému formátu výjimečnou řadu značky Par-ky. Nášlapná vrstva 2 mm se vyrábí v pěti atraktivních barvách moření, ve třídění Rustic Light a Rustic Intense. 

11 vzorů
Par-ky Classic 32

Řada Classic 32 má obdobný formát jako řady Classic 20 a Elegant 20, na rozdíl od nich všach oplývá zesílenou nášlapnou vrstvou vybraného evropského dubu ne 3,2 mm. Třídění Rustic Light...

11 vzorů


VÁNOČNÍ PROVOZ  
veškeré provozovny
 od čtvrtka 21.12. 2023  do středy 3.1. 2024 
 Z A V Ř E N O

Děkujeme za pochopení