Sortiment Zobrazit položky sortimentu

PAR-KY

Par-ky je dřevěná třívrstvá podlaha s odolnou horní vrstvou z vybraného dubového dřeva z evropských lesů, středem ze stabilní HDF a 8x matně lakovaným kartáčovaným povrchem. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dřevěná lamela je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Známý výrobce dýhových produktů Decospan uvedl v roce 2016 na trh nově třívrstvé parkety - díky své akvizici ve Francii v létě 2015 se tradiční výrobce třívrstvých podlah Cabbani se stal součástí Decospan Group. Pod značku Par-ky jsou zařazeny čtyři kolekce třívrstvých podlah, s nášlapnou vrstvou 2,0 a 3,2 mm, které mají se stávajícími dýhovými podlahami Par-ky 2 společné základní atributy : 1. Matně lakovaný kartáčovaný dubový povrch se stejnými tóny moření dubu a 2. středy z vysoce kvalitní HDF.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Par-ky Classic 20

Podlahové lamely Par-ky Classic 20 s nášlapem 2mm z pečlivě vytříděného masivního dubu jsou k dispozici v pěti oblíbených barvách a díky své velikosti a provedení se hodí...

18 vzorů
Par-ky Royal+ 20

Royal+20 tvoří díky svému velkému formátu výjimečnou řadu značky Par-ky. Nášlapná vrstva 2 mm se vyrábí v pěti atraktivních barvách moření, ve třídění Rustic Light a Rustic Intense. 

11 vzorů
Par-ky Classic 32

Řada Classic 32 má obdobný formát jako řady Classic 20 a Elegant 20, na rozdíl od nich všach oplývá zesílenou nášlapnou vrstvou vybraného evropského dubu ne 3,2 mm. Třídění Rustic Light...

11 vzorů

Vážení zákazníci:
PROVOZOVNA VLAŠIM
z technických důvodů
 v PONDĚLÍ  20.3. 2023
Z A V Ř E N O

Děkujeme za pochopení