Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Třívrstvá prkna HT Parket CZ

VÝROBA PRKENNÝCH PODLAH NA ZAKÁZKU? Ano, my Vám vyrobíme dubová prkna přesně dle vašich požadavků.

Třívrstvá dubová, jasanová prkna

Třívrstvá dubová prkna, která tvoří dokonalou podlahu, jsou nejrozšířenějším typem vícevrstvých dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy, kde základ tvoří nosná deska, ve spodní části je umístěna protitažná vrstva a v horní části vrstva nášlapná, je stabilnější nežli masívní dřevěná podlaha. Stabilní ve smyslu, že je méně náchylná ke srážení, sesychání či rozšíření, vzhledem ke kolísání teploty a vlhkosti v místnostech.

Životnost dřevěné třívrstvé podlahy oproti laminátové podlaze, je několikanásobně delší, přebroušením a nanesením nové povrchové úpravy, dosáhnete vzhledu nové podlahy, zároveň odstraníte místní lokální poškození, což u laminátové podlahy není možné. Prkna z dubu či jasanu jsou jedním z nejlepších řešení podlahové krytiny, které můžete zvolit. Dřevěné podlahy se hodí do každého bytu i domu. Pokud si ale nejste jistí, nechte si poradit od našich profesionálů, kteří Vám rádi pomohou s výběrem a s realizací.

Dřevěná třívrstvá podlaha pro podlahové topení

Přinášíme na trh nejstabilnější dřevěnou podlahu pro podlahová topení 3x masivní vrstva dubu v tl. 11,5 mm!

Prkna jsou dodávána buď bez povrchové úpravy, kterou lze po té provést až u zákazníka (v tomto případě lze vybrat z různých odstínu a barev moření) či již z povrchovou úpravu v UV oleji nebo laku.

Dále může být povrchová úprava upravena tzv. kartáčováním - drásáním, kdy se speciální metodou odstraní měkká vlákna vrchní nášlapné dubové vrstvy. Takto zpracovaný povrch je po té velmi tvrdý a odolný proti oděru. Lze také objednat sražení hrany - fáze jak po dvou, tak i po všech čtyřech stranách prkna.

Katalog našich podlah v PDF
Prohlédněte si třídění našich prken .

Údržba dřevěných podlah s povrchem olej.

Zajistíme Vám položení podlahy, lakování, ošetření a přesně vysvětlíme způsoby správné údržby. Navštivte jednu z našich prodejen v Praze, či ve Vlašimi.
Rádi Vám poradíme.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Vlastní výroba HT Parket CZ - PRKNA

Naše dubová prkna vám můžeme nabídnout ve formátech v šíři 120-220mm a délkách od 1200mm až do 2200mm. Prkna dodáváme jak v rustikálním provedení (součky, očka, kresba, barevnost) tak i v...

25 vzorů