Sortiment Zobrazit položky sortimentu

PAR-KY

Par-ky je dřevěná dýhová podlaha s vysoce odolnou horní vrstvou z pravého dřeva, tím se liší od laminátové podlahy, která používá tištěnou imitaci dřeva. S Par-ky můžete skutečně vidět a cítit pravé dřevo. To je přesně to, co dělá rozdíl ve Vaší domácnosti, kanceláři nebo obchodu.

Stejně jako otisky prstů, tak žádné dva stromy nejsou totožné. Každá dýhová podlaha je unikátní, stejně jako Vy. Podlaha vyzařuje teplo a vytváří atmosféru luxusu a snadno se udržuje, je ideální na podlahové vytápění - vynikající volba pro ty, kteří staví nebo rekonstruují.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Par-ky Deluxe+ 06

Firma PAR-KY nabízí v řadě Deluxe plošné i kartáčové vzory. Matný lak vytváří dojem přírodního, moderního a luxusního vzhledu. 

19 vzorů
Par-ky Swing 06

Zbrusu nová kolekce Par-ky Swing 06 se zámkovým systémem na čelním spoji Unifit X® je vhodná pro pokládku do rybiny v menších prostorech. Tento nádherný typ pokládky...

9 vzorů
Par-ky Lounge 06

PAR-KY LOUNGE nabízí plošné a kartáčové vzory. Podlaha je složena s krátkých lamel, které vytvářejí moderní design a jsou opatřeny matným lakem pro vzhled olejové podlahy.

17 vzorů
Par-ky Pro 06

Podlahová krytina PARKY-PRO 06 patří mezi špičku v tomto sortimetu. Díky osmi vrtvám laku zaručují stálý a moderní strukturu povrchu. Kolekce plošných vzorů je složena z širokých, krátkých lamel....

15 vzorů

Vážení zákazníci:
Showroom Čestlice a Vlašim
od 3.7. do 9.7. 2023

ZAVŘENO

Děkujeme za pochopení