Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Kaindl

Kaindl, největší výrobce podlah na světě, přináší novou kolekci, která obsahuje klasické, moderní a velice elegantní dekory. Jedinečné povrchy a struktury vytváří pocit přirozenosti a otvírají neomezené možnosti při realizaci. Spojují v sobě funkčnost a fantazii.  Díky zámku Kaindl Loc je pokládka velmi snadná.
 

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Natural Touch 10.0 premium

Kolekce Natural Touch je s tloušťkou podlahy 10mm vhodnou do domácích i komerčních prostor. Jednotlivé dekory nadchnou přirozeností jakou má dřevěná podlaha. 

12 vzorů
Natural Touch 8.0 standard

Laminátová podlaha Kaindl Natural Touch má strukturu rostlého dřeva. Povrchová struktura Natural Touch je díky synchropóru věrnou kopie masivního dřeva.

8 vzorů
Natural Touch 8.0 široké lamely

Lamely této kolekce nadchnou tzn. "nekonečnými prkny" v šířce 244 mm, které jsou navíc zviditelněný 4-strannou mikrofází. Na výběr z několika zajímavých dekorů.

6 vzorů
Natural Touch 10.0 úzké lamely

Natural Touch 10.0 se jako jediná kolekce od výrobce Kaindl vyznačuje úzkými formáty v šířce 116mm, které jsou zvlášť designově vhodnými do menších prostor. 

3 vzory
Classic Touch 7.0 Standart

Kaindl Classic Touch 7. Standart kombinuje přírodní vzhled klasických dřevěných dekorů s citelně autentickými povrchovými struktury .Široká paleta dekorů pokrývá všechny oblasti použití.

3 vzory
Classic Touch 8.0 Standart

Laminátová podlaha Kaindl Classic Touch je klasika mezi laminátovými podlahami. Obsahuje elegantní dřevěné dekory s autentickou povrchovou strukturou.

13 vzorů
Classic Touch 8.0 Premium

Classic Touch 8. premium je ekonomicky dostupná kolekce se  4-strannou mikrofází se zátěží vhodnou pro domácí i komerční prostory. Dekory dubu téměř nerozpoznatelné od přírodní dubové...

7 vzorů