Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Meister Design

Robustní. Snadno udržovatelná. Ekologicky nezávadná. Univerzálně použitelná. Tak vypadá ideální podlahová krytina. Designové krytiny MeisterDesign jsou přesně takové – a mnohem víc.

Různé prostory v jednom domě mají často rozdílné nároky na vlastnosti podlahových krytin. V koupelně a vstupní hale musí podlaha vydržet vlhkost, v kuchyni se nesmí stará dlažba prorýsovat na povrch nově položené podlahy a v ložnici a dětském pokoji musí být povrch příjemný při pochůzce na boso. Žádný problém, když se jedná o kolekci MeisterDesign!

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister Design Pro

Krytina, s vodotěsnou nosnou deskou je semi-elastická, bez obsahu PVC. Pro své pouhé 2 mm tloušťky je první volbou, jedná-li se o minimální montážní výšku.

15 vzorů
Meister Design Life

Špína a voda? Žádný problém pro vodotěsnou designovou krytinu MeisterDesign. life . Ani silné sluneční záření této krytině, narozdíl od vinylových podlah, ® nevadí.

19 vzorů
Meister Design Flex

S designovou krytinou MeisterDesign. fex je renovování hračkou. Podklad přitom není třeba nákladně připravovat, naopak: starý podklad může být pod krytinou klidně zachován.

19 vzorů
Meister Design Comfort

Designová krytina MeisterDesign. comfort dosahuje, díky dvojité korkové vrstvě, nejlepšího možného útlumu kročejového a prostorového hluku, přičemž není třeba použít další protihlukovou podložku.

19 vzorů

Vážení zákazníci

Jsme tu pro Vás! Jak momentálně fungujeme? Takto!

OD 27.4. 2020 PROVOZOVNY OTEVŘENÉ!!!
TĚŠÍME NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!!samozřejmě za dodržení veškerých bezpečnostích podmínek:

jednorázová rouška, dezinfekce, rukavice /vše u nás k dispozici zdarma/