Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Meister Design

Robustní. Snadno udržovatelná. Ekologicky nezávadná. Univerzálně použitelná. Tak vypadá ideální podlahová krytina. Designové krytiny MeisterDesign jsou přesně takové – a mnohem víc.

Různé prostory v jednom domě mají často rozdílné nároky na vlastnosti podlahových krytin. V koupelně a vstupní hale musí podlaha vydržet vlhkost, v kuchyni se nesmí stará dlažba prorýsovat na povrch nově položené podlahy a v ložnici a dětském pokoji musí být povrch příjemný při pochůzce na boso. Žádný problém, když se jedná o kolekci MeisterDesign!

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister Design Pro

Krytina, s vodotěsnou nosnou deskou je semi-elastická, bez obsahu PVC. Pro své pouhé 2 mm tloušťky je první volbou, jedná-li se o minimální montážní výšku.

15 vzorů
Meister Design Life

Špína a voda? Žádný problém pro vodotěsnou designovou krytinu MeisterDesign. life . Ani silné sluneční záření této krytině, narozdíl od vinylových podlah, ® nevadí.

19 vzorů
Meister Design Flex

S designovou krytinou MeisterDesign. fex je renovování hračkou. Podklad přitom není třeba nákladně připravovat, naopak: starý podklad může být pod krytinou klidně zachován.

19 vzorů
Meister Design Comfort

Designová krytina MeisterDesign. comfort dosahuje, díky dvojité korkové vrstvě, nejlepšího možného útlumu kročejového a prostorového hluku, přičemž není třeba použít další protihlukovou podložku.

19 vzorů

Vážení zákazníci

SOBOTA 4.6. 2022 otevřeno OD 10:00 DO 14:00 h.
PROVOZVNA ČESTLICE

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ