Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Meister Silent Touch

V dekorech vyrobených technologií SilentTouch(r) se spojují ty nejlepší technické vlastnosti s řemeslnou pečlivostí a citem pro design. Využili jsme naše znalosti a letité zkušenosti z oblasti výroby podlahových krytin, a podařilo se nám vyvinout krytinu, jejíž mechanické i vzhledové vlastnosti, jsou naprosto unikátní. Krytina je vysoce odolná, elastická, teplá na dotek, tichá a má velmi nízký tepelný odpor. Při výrobě se přitom důsledně vyhýbáme použití PVC, či jakýchkoli jiných zdravotně závadných látek.

Užitná vrstva krytin MEISTER s povrchem SilentTouch(r) je tvořena polymerem na bázi PUR a speciální nosnou deskou AquaSafe, která minimálně reaguje na změny vlhkosti a sluneční záření, nebo vodotěsnou ecuranovou deskou vyrobenou z biopolyuretanu (ricinový olej, křída, vápanec). Tím je zamezeno vzniku tvarových anomálií, jaké jsou často vidět u krytin s termoplastovým jádrem. 

Krytiny MEISTER s povrchem SilentTouch(r) jsou nositeli ekologického certifikátu Modrý Anděl a neobsahují žádné nebezpečné látky, změkčovadla ani PVC. 

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister DD 300 (S) CATEGA(R) FLEX

Teplá a krásná jako dřevo, snadno udržovatelná a robustní jako laminát, bez obsahu změkčovadel, snadno pokladatelná a ideální pro renovace - ne, to není pohádka, to je splněný sen pro váš...

19 vzorů
Meister DC 75 (S)

Požadujete moderní designovou krytinu, ale nechcete dělat kompromisy v komfortu? Pak jsou designové krytiny MEISTER pro Vás ta pravá volba. 

5 vzorů
Meister DD 75 (S)

Požadujete moderní designovou krytinu, ale nechcete dělat kompromisy v komfortu? Pak jsou designové krytiny MEISTER pro Vás ta pravá volba. Designové krytiny jako stvořené pro zdravé bydlení. 

10 vzorů
Meister DD 85

Požadujete moderní designovou krytinu, ale nechcete dělat kompromisy v komfortu? Pak jsou designové krytiny MEISTER pro Vás ta pravá volba. 

14 vzorů
Meister NB 400 NADURA

Nejvyšší odolnost, extrémní otěruvzdornost, homogenní vrstva, nadčasový povrch, přírodní materiál, 3D struktura. 

19 vzorů
Meister HD 300 LINDURA® | PŘÍRODNÍ OLEJ

Lindura®  zosobňuje viditelnou rustikalitu, jedinečnost, krásu a odolnost v jediném produktu. Suky, praskliny a póry jsou zvýrazněny jedinečným výrobním procesem.

31 vzorů
Meister HD 300 LINDURA® | MAT-LAK

Lindura® je unikátní dřevěná krytina s vysokou odolností. Důvodem pro tuto odolnost je speciální struktura. Užitná vrstvsa z ušlechtilého dřeva je vlisována a zpečena s dřevěným práškem "wood...

12 vzorů

Vážení zákazníci

SOBOTA 4.6. 2022 otevřeno OD 10:00 DO 14:00 h.
PROVOZVNA ČESTLICE

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ