Sortiment Zobrazit položky sortimentu

Laminát Classic

Laminát MEISTER - inspirováno přírodou

MEISTER sází na vícevrstvou strukturu za použití nosných desek HDF se systémem AquaSafe o hustotě 895 - 930 kg/m3. U laminátových krytin tvoří svrchní, nášlapnou vrstvu tzv. overlay, vysoce odolný a otěruvzdorný laminát, propůjčující tomuto typu krytin mimořádnou robustnost a odolnost.

Laminátové krytiny MeisterDesign.laminate jsou jedny z nejsvětlostálejších podlahových krytin vůbec. Na tzv. modré stupnici, používané ke zkouškám stvětlostálosti, dosahují nejvyššího stupně (8). Barvy tak zůstávají, oproti např. dřevu, nebo vinylu, i při intenzivním slunečním záření beze změn - to je perfektní zejména při použití v místnostech s velkými okny, francouzskými dveřmi, apod.

Krytiny MeisterDesign.laminate jsou se z 95% skládají z čistě přírodních surovin, především dřeva. Neobsahují naprosto žádné PVC, změkčovadla, ani ftaláty a jsou zdravotně zcela nezávadné a ekologické. Ze všech typů podlahových krytin mají přitom lamináty nejnižší podíl VOC (těkavých organických a anorganických pojiv). Díky převažujícímu podílu dřeva jsou navíc téměř CO2 neutrální.

Hledejte sortiment dle ceny:
od: do:
Meister LC 55

Laminát Classic LC 55 (S)  - robustní, snadno udržovatelné, moderní a přitom absolutně nadčasové. S našimi laminátovými krytinami se sžijete. A to nejlepší: vydrží opravdu dlouho....

22 vzorů
Meister LD 55

Značkový laminát MEISTER s celoobvodovou V-drážkou za skvělou cenu. Kolekce LD 55 je tou správnou volbou v případě, že chcete solidní značkovou krytinu s celoobvodovou mikrospárou a nízkou...

9 vzorů